28° Wtorek
19 Czerwca

Śr

Czytelnik

Kolizja na Poznańskiej

Na ul. Poznańskiej w Pruszkowie doszło do kolizji dwóch samochodów. Działania dobiegają już końca, ale kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami.

Do zdarzenia doszło około godz. 14.00. – Na ul. Poznańskiej na pasie w kierunku autostrady doszło do kolizji. To klasyczne najechanie na tył. Kierowca fiata ducato nie wyhamował i uderzył w tyl jadącego przed nim forda – poinformowała nas podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Na miejscu oprócz policji obecna była straż pożarna i pogotowie ratunkowe. – Kierująca fordem została przebadana, ale nic poważnego się jej nie stało – dodaje podkom. Kańka. – Kierowcy byli trzeźwi. Postępowanie zakończyło się mandatem – zaznacza.

Na miejscu trwają jeszcze czynności policyjne. Kierowcy muszą przygotować się na niewielkie utrudnienia.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.


Anna Sołtysiak
anna.soltysiak@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 1

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

oto klasyczne wyłudzenie odszkodowania ? albo pajac specjalnie zajechał drogę. instalujcie rejestratory drogi najlepiej takie nagrywające również drogę z tyłu samochodu - debile jak to widzą nie stosują podobnych numerów.