29° Środa
20 Czerwca

Czw

Pią

Sob

Nie


Czytelniczka

Kolizja, bus wylądował na boku

Nieustąpienie pierwszeństwa było powodem kolizji, do której doszło na skrzyżowaniu Al. Jerozolimskich z ul. Regulską w Regułach. Obyło się bez poszkodowanych.

Poranna droga do pracy wymaga od kierowców ogromnego skupienia. Zwłaszcza, gdy sygnalizacja świetlna działa w trybie awaryjnym. – Zgłoszenie o kolizji otrzymaliśmy o 5.35. Na skrzyżowaniu Al. Jerozolimskich z ul. Regulską była sygnalizacja pulsacyjna. Bus jechał prosto, z kolei fiat punto wyjeżdżał z ul. Regulskiej i nie ustąpił pierwszeństwa. W wyniku zderzenia iveco przewróciło się na bok – przedstawia mł. asp. Marta Słomińska z Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

W zdarzeniu nikt nie ucierpiał. – Nie było osób poszkodowanych. Kolizja została rozliczona mandatowo – mówi mł. asp. Słomińska.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925. 


Jakub Małkiński
jakub.malkinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 3

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

Kierowca nie byl winny w tym wypadku. Prosze zapytac policje... Znam osobiscie wlasciciela punto.

pio

Przed 7 też byl dzwon trzech aut

JN

Zastanawiam się w jakim celu na tamtym skrzyżowaniu na noc wyłączna jest sygnalizacja. Oszczędność czasu niewielka, a skrzyżowanie tak sobie bezpieczne - ciemne i pod ostrym kątem...