27° Środa
19 Września


AZ

Kolizja karetki i osobówki na zjeździe z S8

Około godz. 10.30 na zjeździe z trasy S8 na trasę Poznańską w Morach (gm. Ożarów Mazowiecki) doszło do kolizji. Poszkodowana jest jedna osoba.

Informacje o zdarzeniu otrzymaliśmy na skrzynkę kontakt@wpr24.pl. – Na ul. Poznańskiej w Morach na drodze S8 doszło do zderzenia karetki z samochodem marki BMW – czytamy w wiadomości. 

O szczegółowe informacje na temat zdarzenia poprosiliśmy policję. – Na zjeździe z trasy S8 na trasę poznańską sanitarka zderzyła się z osobowym bmw. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca ambulansu nie ustąpił pierwszeństwa. W karetce podróżowała tylko załoga, nie było w niej pacjenta – poinformował funkcjonariusz z Komendy Stołecznej Policji. – Kierowca karetki został przewieziony o szpitala. Zdarzenie wkalifikujemy jako kolizję, ponieważ to sprawca został poszkodowany – dodaje.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925. 


REDAKCJA
kontakt@wpr24.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 5

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość5

BMW bajer młodego wieśniaka wszystko wyjaśnia

Fanklub BMW

BMW jest pojazdem bardziej uprzywilejowanym na drodze niż karetka. Wina karetki jest bezdyskusyjna. Btw, co to za model BMW? Czy nie straciliśmy jakiegoś idealnego materiału na klasyka?

Gość

Może w BMW grała głośno jakaś muzyka ambitna i nie było słychać sygnału karetki

Gość

Warto także zwrócić uwagę, że okres przedawnienia dla dochodzenia roszczeń w przypadku kolizji wynosi trzy lata, zaś w przypadku wypadków (przestępstw) okres ten wydłuża się do dwudziestu lat. W przypadku osób poszkodowanych w wypadku nie ma mowy o kolizji.

Gość

Jeżeli choć jedna osoba jest poszkodowana to mówimy o wypadku a nie kolizji. Znowu naciąganie statystyk.