13° Poniedziałek
25 Czerwca

Wt

Śr

Czw

Pią


Ratownictwo Drogowe Pruszków

Kolizja na skrzyżowaniu w Piastowie

Po południu na skrzyżowaniu ul. Wysockiego i al. Wojska Polskiego w Piastowie doszło do stłuczki. Na szczęście skończyło się tylko na rozbitych pojazdach.

Informację o tym zdarzeniu otrzymaliśmy na nasz adres mailowy kontakt@wpr24.pl. – W Piastowie na Wysockiego doszło do wypadku – czytamy.

Opel zderzył się ze skodą. – Zdarzenie miało miejsce po godz. 12.00. Osoby, które uczestniczyły w zdarzeniu nie chciały naszej pomocy. A zgłaszała to osoba, która przejeżdżała obok. Policjanci będąc na miejscu przebadali kierowców alkomatem. Byli trzeźwi – wyjaśnia podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie. 

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.


Seweryn Dębiński
seweryn.debinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 4

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Men

Jazda Tico to riziko

Brynek

Żuk uderzył w Nyse bo miał opony łyse

Kumer

Pechowa ta ulica Wysockiego i te osiedle

Szlachta Piastowska

Mocne musiało być to zderzenia bo mi w lepiance ściana pękła. Muszę załatać dziury jak zrobie w swoim piecu znany w Piastowie magiczny roztwór dziurawa opona (nie wiem skąd my ich tyle mamy)+dachówka azbestowa (u nas nic się nie wyrzuca)+sklejka po meblach z PRL (jara się lepiej niż drewno kominkowe). Jak przechodzi Grzesiu obok mojego domu to zagaduje: -A z czego to taki gęsty, pachnący dym wychodzi? Pamiętaj żeby ci tylko na zimę starczyło chyba, że wymieniasz piec na gazowy. //Haha dowcipniś.