°


czytelniczka Dominika

Kolizja w Al. Jerozolimskich

Do poważnie wyglądającej stłuczki doszło na skrzyżowaniu Al. Jerozolimskich i ul. Partyzantów w Pruszkowie. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Do zdarzenia doszło około godz. 15.00. – Stłuczka na skrzyżowaniu Alej Jerozolimskich z Partyzantów sprzed godz. 15. Chyba wszyscy cali – napisała na kontakt@wpr24.pl Dominika. 

Policjanci przekazują nieco więcej informacji na temat stłuczki. – Zgłoszenie otrzymaliśmy po godz. 15.00. Samochód iveco poruszał się Al. Jerozolimskimi w kierunku Warszawy. Na skrzyżowaniu kierowca chciał skręcić w ul. Partyzantów. Iveco uderzyło w jadącą Alejami skodę. Ta w wyniku zderzyła się z oczekującym na przejazd na ul. Partyzantów fiatem – mówi nam podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie. 

Na miejscu zdarzenia była policja, straż pożarna oraz pogotowie ratunkowe. – Na szczęście nikomu nic się nie stało. Kierowca iveco został ukarany mandatem – dodaje podkom. Kańka.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925. 


 


Anna Zwolińska
anna.zwolinska@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 9

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

Do Gośća z 17:18 No tak jest czego wspolczuc dziadowi.... nawet nie podszedl i nie zapytal czy nic sie nie stalo ... w stilo bylo dziecko... nawet nie zapytal czy jest ok... za to lazil i ogladal nam samochod.... wsciekly jak diabli.... no tak przezciez to nie jego wina ze wyjechal chlopakowi.....

Gość

do Gośća, tak, tak, biedny kierowca Iveco, musiał skręcać w lewo. Stara zasada: nie widzisz, nie jedziesz. Jak się boisz, to komunikacja...

Głos

Czy w Pruszkowie na całej Wojska Polskiego jest skrzyżowanie na którym nikt nie zginął?

Nobody Noname

Jakże piękne jest nasze "miasto". XXI wiek. DRAMAT.

Gość

brak lewoskrętów i wszystko jasne

Gość

Po co przepłacać

Allien

Iveco nie uderzyło w szkodę tylko wyjechało na pas. Kierowca skody chcąc nie spowodować kolizji odbił ( za mocno).

Gośća

Współczuję kierowcy Iveco, to skrzyżowanie to jedna wielka porażka z kwestii lewoskrętów.

Głos

To wina PiS i Kaczyńskiego!!!