19° Sobota
22 Września


Czytelnik

Kolizja w Pruszkowie

Na skrzyżowaniu ul. Miry Zimińskiej-Sygietyńskiej z ul. Prusa w Pruszkowie doszło do kolizji dwóch pojazdów. Policja zwraca uwagę na trudne warunki na drogach i apeluje do kierowców o ostrożność.

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od jednego z naszych czytelników. – Wypadek na skrzyżowaniu Miry Ziemińskiej z B. Prusa. Fiat seicento stuknął się z fiatem palio – napisał Kamil w wiadomości na Facebooku.

Obyło się bez poszkodowanych. – Zgłoszenie o zdarzeniu otrzymaliśmy o godz. 13.11. Fiat seicento poruszał się ul. Prusa i skręcał w ul. Miry Ziemińskiej-Sygietyńskiej, z kolei od strony Al. Jerozolimskich jechał fiat palio. Doszło do zderzenia pojazdów. Na miejscu pojawiła się karetka pogotowia, jednak nikt nie odniósł obrażeń. Kierowcy byli trzeźwi – przedstawia podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Warunki atmosferyczne pozostawiają wiele do życzenia, a więc kierowcy muszą mieć oczy dookoła głowy. – Jest mokro, nawierzchnia jest śliska. Apelujemy do kierowców o ostrożność i zdjęcie nogi z gazu – podkreśla podkom. Kańka.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.


Jakub Małkiński
jakub.malkinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 7

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Dawid0409

Sam miałem ostatnio wypadek samochodowy nie ze swojej winy i jeśli chodzi o zaniżone odszkodowanie mogę polecić z czystym sumieniem firmę CrashPlus.Zaproponowali dodatkowe pieniadze,które przyznam-bardzo MI sie w tym okresie przydały.Mogę podać numer do ich doradcy: 570 660 879 :D

Gość

Zdjęcie robione kuchenką mikrofalową.

Nie Adam

Komentarz bez sensu

Gość

Jeden lepszy od drugiego... dwa fiaty..

Gość

Tak, przy okazji, kiedy wreszcie otworzą wszystkie pasy przy Zniczu i pod wiaduktem za Domem Nauczyciela?

Robert Duda

Najpierw bym określił stan techniczny tych aut. To bylo auto własciciela pobliskiej restauracji. Czy oby na pewno auto nadaje się do ciagłej eksploatacji w takich warunkach atmosferycznych jakie paują na drogach. Na samym początku zbadał bym stan ogumienia, stan zawieszenia a następnie układ hamulcowy.

Adam

Informacja bez sensu!