28° Wtorek
19 Czerwca

Śr

archwum

„Kolorowa Wyprawka” powraca

Startujemy z trzecią już edycją akcji „Kolorowa Wyprawka”. W tym roku podobnie jak w ubiegłym zebrane fanty trafią do jednej z pruszkowskich szkół podstawowych. Zachęcamy do przyłączenia się do akcji.

Pomysł stworzenia akcji „Kolorowa Wyprawka” pojawił się już cztery lata temu. Nasza redakcja chciała w ten sposób wesprzeć małych mieszkańców Pruszkowa w przygotowaniach do pierwszego dzwonka. Akcja odniosła sukces dzięki mieszkańcom, lokalnym firmom i instytucjom, wszyscy bowiem chętnie włączyli się do akcji.

W tym roku partnerem akcji, czyli placówką do której trafią zebrane przybory szkolne jest Szkoła Podstawowa nr 10 im. Marii Konopnickiej w Pruszkowie. – Jest nam bardzo miło, że redakcja w tym roku wybrała naszą szkołę – mówi Mirosława Śliwińska, dyrektorka szkoły. – Są dzieci w naszej szkole, które potrzebują praktycznie wszystkiego z wyprawki – dodaje.

Jak wesprzeć zbiórkę? Zachęcamy do przynoszenia do naszej redakcji plecaków, piórników, zeszytów, przyborów geometrycznych, farb, kredek, plasteliny, bloków rysunkowych i technicznych, teczek, papieru kolorowego i wielu innych rzeczy. Dary będzie można przekazać także w trakcie Dni Pruszkowa i w czasie sobotnich seansów Kina Letniego.

Do współpracy zachęcamy również wszystkie lokalne firmy i instytucje. Wspólnie sprawmy, aby rok szkolny kojarzył się dzieciom z dużą frajdą!


Anna Sołtysiak
anna.soltysiak@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 2

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

PIS

nasz pan naczelnik nie lubi takich akcji

Oti

A 500 plus jest i na kredki nie wystarcza?