19° Sobota
22 Września


pixabay.com

Konferencja dla przedsiębiorców w Pruszkowie

„Szanse i wyzwania polskiego biznesu” to kolejna konferencja organizowana przez Forum Gospodarcze Pruszkowa. Tym razem przedsiębiorcy uzyskają porady z zakresu współpracy z urzędami, bankami i ubezpieczycielami.

Konferencja dla przedsiębiorców odbędzie się 16 listopada o godz. 10.30 w sali konferencyjnej w budynku Starostwa Powiatowego w Pruszkowie. Wydarzenie wspólnie z Forum Gospodarczym Pruszkowa organizują Centrum Prawa Bankowego i Informacji oraz Bank Spółdzielczy w Raszynie.

W trakcie spotkania z przedsiębiorcami omawiane będą nowoczesne technologie wykorzystywane dla usprawnienia współpracy na linii urząd – klient. Kolejny panel poświęcony będzie zagadnieniom z zakresu eksportu. Przedsiębiorcy dowiedzą się również o możliwościach pozyskiwania dotacji oraz środków na rozwój firmy. W ostatnim panelu właściciele firm będą mogli uzyskać informacje o ubezpieczeniach.

Harmonogram konferencji można pobrać tutaj.


Anna Zwolińska
anna.zwolinska@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 3

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

Nie mogę sektor spółdzielczości żerujący na mieszkańcach spółdzielni szkolić będzie biznes ciekawe ???

Gość

Szukacie pomysłu na biznes w Pruszkowie? Fryzjer dla dzieci. 30 zł strzyżenie i trzeba czekać 2 TYGODNIE na wolny termin! Masakra. A klientów będzie przybywać. Nie dziekujcie (jeśli tak was rodzice wychowali żeby nie dziękować )

silver

Na deser p. Kurzela przeszkoli przedsiębiorców, jak się wygrywa przetargi w Pruszkowie.