25° Wtorek
18 Września

Śr

Mat. organizatora

Konferencja TED w Milanówku

To będzie pierwsza konferencja TED nie tylko w Milanówku, ale i w naszym regionie. Jej temat przewodni to: „Cool School – Fajna Szkoła”.

Pod nazwą TED kryje się marka konferencji naukowych, które organizuje amerykańska fundacja non-profit Sapling Foundation. Motto organizacji brzmi: „ideas worth spreading”. Chodzi o popularyzację idei, które warto propagować. 

A co wydarzy się w ramach TED w Milanówku? – Poruszymy temat, co można zrobić, aby szkoła stała się przyjaznym miejscem dla uczniów, nauczycieli oraz rodziców? Konferencja skierowana jest do rodziców, nauczycieli i młodzieży. Zaprosiliśmy wspaniałych mówców, którzy chętnie podzielą się z nami zrealizowanymi przez siebie projektami, które odniosły sukces i odmieniły szkoły – mówi Grażyna Wyszyńska, jedna z organizatorek. – Na naszej stronie mogą się państwo zapoznać się z sylwetkami mówców (tutaj) – dodaje.

Zgodnie z zasadami licencji TED obowiązuje rejestracja na konferencję, a liczba miejsc jest ograniczona. Rejestracji można dokonać tu. Natomiast kontakt z organizatorami możliwy jest poprzez pocztę elektroniczną: tedxedmilanowek@gmail.com lub Facebooka.

– Jest to wydarzenie, jakiego jeszcze w naszym regionie nie było! – podkreśla Wyszyńska.

Konferencja TEDxEd Milanówek odbędzie się w Dniu Edukacji Narodowej, 14 października w godzinach 12-16, w Szkole Podstawowej nr 1 w Milanówku przy ul. Królewska 69.


Seweryn Dębiński
seweryn.debinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 1

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

leonardo dicaprio

wow!