°


Straż Miejska w Grodzisku Mazowieckim

Kot na drzewie

Mieszkańcy ul. Teligi w Grodzisku Mazowieckim zawiadomili straż miejską o tym, że na jednym z drzew znajduje się kot. Na wysokości siedmiu metrów nad ziemią zwierzę spędziło kilka godzin.

Na miejsce zgłoszenia udali się strażnicy miejscy. W rejonie ul. Teligi 24 potwierdzono informacje o kocie, któy bał się zejść z drzewa. Przestraszony młody kociak nie potrafił odnaleźć drogi na dół. 

– Przez całą noc oraz ranek mieszkańcy słyszeli przeraźliwie miauczenie.  Zgłaszający mieszkańcy podziękowali pracownikom urzędu za okazaną pomoc zwłaszcza, że dzieci bardzo przeżywały desperackie miauczenie i zawodzenie kota – informują grodziscy strażnicy.

Akcja nie wymagała angażowania straży pożarnej. Kota udało się sprowadzić na ziemię. Nic mu się nie stało.


Seweryn Dębiński
seweryn.debinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 9

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

Ludzie którzy kochają zwierzęta kochają też innych ludzi no i siebie a ty gościu co chce ci się żygać dnia 2017.02.12 22:39 jesteś przeciwieństwem tej teorii i pewnie z PiSu.

Gość

Ojojojoj kiciusia ktoś nie widział...

Gość

Żygać sie chce - kotełki, piesełki i inne dziadostwo - w telewizji, w internecie, kolo domów - wszędzie to g00wno i ich infantylni, zidiocieli właściciele...

Gość

Trzeba było ściąć drzewo

Gość

Kot ? - szkoda że nie Lis :)

Maciuś

Głupi sierściuch

Gość

Brawo strażnicy z Grodziska. Ich koledzy z Pruszkowa nie raczyli nawet pomóc ciężko rannemu kotu po postrzale.

eko

Strasznie rzeczy. Ludzi juz pop.....yło kotek na ulicy sie błąka kotek w piwnicy czy ktoś nie zgubił kotka . Kot to zwierzę dzikie jak nie będzie kotów w piwnicach na osiedlach to szczury i myszy nas zjedzą

Gość

Pod artykułem jest link z obrazkiem do powalonego drzewa: http://wiadomosci.wpr24.pl/powalone-drzewo-przy-ul-partyzantow;28632.html W pierwszej chwili myślałem, że to drzewo ścieli by ratować kota.