30° Czwartek
21 Czerwca

Pią

Sob

NieKPP Grodzisk Maz.

Kradł sprzęt z firmy, w której pracował

24-latek został zatrzymany przez policjantów z Grodziska Mazowieckiego, ponieważ okradał firmę ze sprzętu AGD. Skradzione przedmioty wyceniono na 700 zł.

– Grodziscy policjanci otrzymali informację o kradzieży w jednej z firm w mieście. Natychmiast pojechali potwierdzić  to zgłoszenie. Z kierownikiem zakładu pracy ustalili, że w ostatnim czasie w firmie ginął z opakowań różny sprzęt AGD. Podejrzanym o to przestępstwo miał być jeden z pracowników. Mężczyzna został na miejscu zatrzymany do wyjaśnienia – poinformowała asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim. 

W czasie przeszukania miejsca zamieszkania Adriana C. policjanci znaleźli żelazko i blendery, które pochodziły z firmy, w której pracował mężczyzna. Niestety to tylko część skradzionego sprzętu jaki udało się odzyskać. 24-latek przyznał się do kradzieży i dobrowolnie poddał karze. Grozi mu nawet do pięciu lat pozbawienia wolności.


Seweryn Dębiński
seweryn.debinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 5

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

Osłabianie w ten sposób nieuczciwego pracodawcy czyt. "krwiopijcy", jest swego rodzaju rewanżem, ale czy adekwatnym?

Gość

O Roksi i Karynie nie zapominac

Gość

również urodzone w tej dekadzie antoniny ,marysie, kingi, janeczki, franciszki, faustyny

Gość

Wszystkie Adriany, Sandry i Andżeliki skazane są na patologię od urodzenia!

Gość nie żre katofli

w czasie rozmowy kwalifikacyjnej po podaniu kwoty ,, wynagrodzenia,, przez ,, pracodawce ,,zwyczajowo pytam co u niego można ukraść, ponieważ za takie wynagrodzenie nie da się wykarmić siebie nie mówiąc o rodzinie , oczywiście według zachodnich standartów