27° Środa
19 Września


Archiwum

Lato z MDK. Półkolonie dla dzieci

Ciekawa propozycja Młodzieżowego Domu Kultury w Pruszkowie dla najmłodszych mieszkańców. Placówka organizuje wakacyjne półkolonie, a ich koszt to zaledwie sto złotych.

Akcja nosi nazwę „Powiatowe Lato” i potrwa od 25 czerwca do 24 sierpnia. – Myślę, że dla tych dzieci, które nie wyjeżdżają, bądź mają zaplanowane wyjazdy  tylko na część wakacji, oferta „Powiatowego Lata” jest szeroka i interesująca. Zaplanowaliśmy wycieczki do kina, zoo, muzeów, a także spacery, czy ciekawe spotkania w MDK. Wszystko to dla młodych mieszkańców powiatu pruszkowskiego – zaznacza Anna Łukawska-Adamczyk, dyrektor pruszkowskiego MDK.

Półkolonie przewidziano dla dzieci w wieku od 7 do 13 roku życia zamieszkujących powiat pruszkowski. W sumie odbędzie się sześć pięciodniowych turnusów. Dzieciom zapewniona zostanie opieka w godz. 8.30-17.00 oraz wyżywienie. Koszt to sto złotych.

Z uwagi na przewidywaną dużą liczbę chętnych, konieczne będzie przeprowadzenie rekrutacji. Zaplanowano ja w dniach 22-24 maja. Jej szczegóły dostępne są tu.


REDAKCJA
kontakt@wpr24.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 3

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

Zamiast wydawać pieniądze na hałaśliwe imprezy, których większość mieszkańców nie może już znieść, powinni je przeznaczyć na zapewnienie młodzieży normalnych zajęć w okresie wakacyjnym.

Jolka

Wszędzie jest lato w mieście w szkołach tylko nie tu. Łaski nie robią i niech się nie afiszują tak tym. Człowiek pracuje i nie ma z kim dziecka zostawić na wakacje. Nie wszyscy mają babcie czy ciocie i nie wszystkich stać na wyjazd przy tych kosmicznych czynszach! ! W Warszawie są tańsze . Nawet dyżur przedszkolny trwa miesiąc a w drugim miesiącu co zrobić? Do dupy to miasto i ten prezydent.

Gość

Jak zwykle godziny bez sensu. Rodzice pracują zazwyczaj od 8 i to nie wszyscy w Pruszkowie. I tak jest co roku od 9 od 8.30 .