16° Wtorek
16 Października

Śr

Czw

Pią

Sob


Facebook: Anna Lewandowska

Lewandowska Prezesem Olimpiad Specjalnych Polska

Anna Lewandowska została wybrana prezesem Olimpiad Specjalnych Polska na kolejną kadencję. Znakomita sportsmanka od dwóch lat kieruje największym w naszym kraju stowarzyszeniem dla zawodników z niepełnosprawnością intelektualną.

Anna Lewandowska jest Mistrzynią Świata, Europy i Polski w karate tradycyjnym. Zdobyła aż 38 medali – w tym tytuł Mistrzyni Świata w kumite drużynowym. Mocno związana jest z pruszkowskim klubem karate, w którym jak sama wiele razy wspominała, spędziła dużą część swojego życia. Treningi w pruszkowskim klubie były fundamentem sukcesów zawodniczki.

Propaguje zdrowy styl życia, jest twórczynią Healthy Teamu, który skupia wykwalifikowanych trenów personalnych, instruktorów oraz pasjonatów zdrowego stylu życia z Polski i zagranicy. – Cieszę się, że nadal będę mogła wspierać Olimpiady Specjalne Polska i jej zawodników jako Prezes. Razem walczmy dalej i okazujmy sobie szacunek, na który każdy z nas zasługuje – powiedziała Anna Lewandowska.

Misją Anny Lewandowskiej w Olimpiadach Specjalnych jest silne przebicie się do świadomości jak największej liczby Polaków z informacjami, że każdego dnia tysiące sportowców z niepełnosprawnością intelektualną - zawodników Olimpiad Specjalnych Polska, wybiega na boiska, korty i baseny. Jej długofalowym celem jest zachęcenie Polaków do kibicowania sportowcom Olimpiad Specjalnych na zawodach oraz uzmysłowienie im, że Olimpiady Specjalne są trzecim filarem ruchu olimpijskiego, a sportowcy z niepełnosprawnością intelektualną, tak jak pełnosprawni olimpijczycy i paraolimpijczycy reprezentują nasz kraj i zdobywają dla nas medale.


Seweryn Dębiński
seweryn.debinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 9

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

Aby kogoś oceniać należy najpierw z nim zjeść przysłowiowy worek soli, a pluć potrafi nawet niemowlę . Docenić już bardzo, bardzo trudno.Ot prostactwo wychodzi z butów.

Tom

Chory temat. Bo o kim? O kpinie. To tragiczna postac

hooy

ona jest zbyt exclusive żeby promować Olimpiady, powinna zostać ambasadorką tylko i wyłącznie swojej marki "WSZYSTKO BY ANN"... obóz by Ann, dieta by Ann... lalunia co za pieniądze męża lansuje się i ją lansują, mąż jest znany z reklamy szamponu, męskich golarek, płynu do płukania, samochodów, telefonii komórkowej, gazowanych wysokokalorycznych napojów, ubrań męskich, aaa przy okazji jest piłkarzem...

doktor

Zapraszamy Pania do Tworek !!!

Jarek

A ile medali kupila ? Ona nic nie umie !

Daro

Kobieta porazka! Lansuje sie bo jej men to pilkarzyk. Zenada jednym slowem!

Gość

To dziwne, ze znowu zostala wybrana, bo nic nie robi, nawet nie promuje Olimpiad Specjalnych

Gość

Strach lodówkę otworzyć

Adam

Że też jej się chce, mając tyle kasy. BRAWO! a hejterzy mogą co najwyżej popluć trochę jadem