18° Wtorek
24 Kwietnia

Śr

Czw

Pią

Sob

Nie

Pon
pruszkow.pl

Linia 3 z nowym rozkładem

Od poniedziałku (24 kwietnia) będzie obowiązywał nowy rozkład pruszkowskiej linii 3. Liczba kursów nie ulegnie zmianie.

Linia 3 stanowi idealne połączenie dla osób, które chcą podróżować między Pruszkowem a Piastowem. Na pokonanie całej trasy przewidziano 14 minut, zaś w godzinach szczytu droga może zająć do 17 minut. W ciągu dnia odbywa się łącznie 48 kursów, zaś w weekend ich liczba wynosi 12. 

Obecny rozkład jazdy obowiązuje od 6 marca br., jednak pruszkowski magistrat przewidział pewne modyfikacje. Te będą obowiązywały od 24 kwietnia. Można powiedzieć, że zmiany są kosmetyczne. Pierwszy autobus linii 3 będzie wyjeżdżał tak jak dotychczas, czyli o 5.15 z Pruszkowa. Zmianie ulegnie godzina czterech porannych kursów, które zostały przesunięte o 10-15 minut. Z kolei część popołudniowych będzie realizowana nieco wcześniej.

Dotychczas ostatni kurs linii 3 z Piastowa do Pruszkowa rozpoczynał się o 21.00. Od 24 kwietnia będzie startował 15 minut później.

Warto podkreślić, że bez zmian pozostanie weekendowy rozkład jazdy linii 3.

Nowy rozkład jazdy linii 3 można znaleźć tu


Jakub Małkiński
jakub.malkinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 7

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość.

Okazuje się, że "niestety" ma rację. O ile w poprzednim rozkładzie autobusy faktycznie jeździły bardzo punktualnie, to po zmianie wracają stare nawyki czyli opóźnienia. Mam wrażenie, że punktualność przejazdów przypada na co drugą zmianę rozkładu .

Gość

Trzecia zmiana w tym roku.... czy ktoś się w wydziale komunikacji nudzi i w ten sposób sobie zapełnia czas ? Do "niestety " - nie przesadzaj z tym spóźnianiem się - spóźnia się góra 10 minut i to tylko w godzinie rannych szczytów (po 8:00) i głównie jest to efekt zamknięcia Al.Jerozolimskich i tego, że kierowcy cisną do W-wy przez Piastów, mam nadzieję, że wraz z odblokowanie Jerozolimskich to się zmieni.

Gość olek

A po co te zmiany i komu mają służyć, bo chyba nie tym co korzystają z przesiadek

Gość

Dokladnie-rozklad mozna wcisnac miedzy ksiazki.Korki na Warynskiego wszystko opozniaja. A na linie 4 tez nie patrze,bo stanie na przejezdzie tez wyrzuca ja z rozkladu. A co myslicie o przeniesieniu trasy linii 3 na ulice prowadzaca od rondado Zakladow kolejowych?

Gość

Do gość z 14:31 - przeszkadza Ci linia 1 na Stalowej? To zacznij oswajać się z myślą, że już od września (zamknięcie torów) będzie tam co kilka-kilkanaście minut jeździła komunikacja zastępcza z os. Staszica do dworca PKP. Po prostu dojadą nawierzchnię Stalowej do końca, a potem się wyremontuje.

niestety

Rozkład to można olać bo i tak autobus stoi w mega korkach przy elektrowni i ma opóźnienia do 30 min.

Gość

zabierzcie autobus ze Stalowej, jest już wystarczająco dziurawa i wytłuczona, niech wróci na Ołówkową, przecież właśnie ze względu na autobusy nią jeżdżące była remontowana kilka lat temu! Dlaczego w takim razie autobus na nią nie wrócił?