17° Poniedziałek
15 Października

Wt

Śr

Czw

Pią

Sob

Akademia Młodego Sportowca Komorów/Facebook

Mały Antoś liczy na wasze wparcie

Zawsze wesoły i pełen energii Antoś to mały fan piłki nożnej. Teraz przyszło mu zagrać w najważniejszym dla siebie meczu, meczu o życie.

Dziś Antek ma sześć lat. W ubiegłym roku został piłkarzem Akademii Młodego Sportowca. Treningi piłki nożnej były dla niego ogromną frajdą. Bo jak to u chłopców bywa piłka nożna to jego pasja.

Niestety, Antek musiał odłożyć piłkę, a swoje pierwsze korki schować do szafki. Dziś walczy z chorobą. U chłopca zdiagnozowano białaczkę. – Wiadomość spadła na Antosia i jego rodziców nagle tak jak na nas wszystkich. Nadal jest nam ciężko w to uwierzyć. Nie zastanawiając się długo postanowiliśmy nie siedzieć z założonymi rękoma i zrobić coś aby łatwiej Antosiowi i jego rodzicom było przejść przez ten ciężki czas – czytamy na stronie zrzutka.pl.

Na stronie prowadzona jest zbiórka na leczenie i zakup leków dla chłopca. To jednak nie koniec. Rodzice dzieci z akademii oraz ze szkoły, do której uczęszcza chłopiec oraz wszyscy ludzie dobrej woli postanowili zorganizować festyn charytatywny. Impreza odbędzie się 7 stycznia. W jej trakcie będą zbierane pieniądze dla Antosia. Na Facebooku stworzono wydarzenie „Pomóżmy Antosiowi wygrać mecz ! Dajmy chorobie czerwoną kartkę!”.

By pomóc chłopcu nie trzeba czekać. Można wpłacać pieniądze przez portal zrzutka.pl.


Anna Zwolińska
anna.zwolinska@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 1

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

trzeba pomagac!