19° Czwartek
18 Października

Pią

Sob
Mat. sponsorowane

Marzysz o zdrowym i pięknym uśmiechu? Dofinansujemy Twój zabieg implantologiczny!

Lubisz się uśmiechać, prawda? Uśmiech wprawia w dobry nastrój, redukuje stres, wywołuje poczucie pewności siebie, ułatwia nawiązywanie relacji międzyludzkich w życiu prywatnym i zawodowym, wzbudza u innych sympatię do nas! Uśmiech to radość i pozytywne wibracje pobudzające mózg do produkowania hormonów szczęścia. Jeśli wstydzisz się uśmiechać z powodu braków zębowych, odbierasz sobie szansę na radość.

Dzisiejsza stomatologia opiera swoje leczenie na wielu metodach uzupełniania braków: od koron na zębach, mostów, protez, po implanty stomatologiczne. Te ostatnie są najtrwalszym, najskuteczniejszym i najlepszym estetycznie rozwiązaniem, które pozwala cieszyć się zdrowiem i pięknem zębów.   

W sytuacji, gdy zabraknie zęba, pozostałe pochylają się. Konsekwencją tego jest zaburzenie zgryzu, funkcji żucia, ścieranie się zębów, a także zanik kostny w miejscu brakującego zęba. Braki w uzębieniu z biegiem czasu wpływają także negatywnie na estetykę twarzy (powodują, że zapadają się policzki, usta, zanika kość). Dlatego zadbaj o zdrowe zęby i piękny uśmiech! Potrzebujesz tego z prostej przyczyny - bo chcesz dla siebie jak najlepiej.

INICJATYWA WSPIERANIA UŚMIECHU to program powołany przez Dental Skills Institute, oferujący dofinansowanie do leczenia implantologicznego. Pomysł stworzenia „Inicjatywy”, zrodził się z potrzeby szerzenia skutecznych i bezpiecznych metod leczenia wśród lekarzy i pacjentów. Osoby korzystające z programu otrzymują wyjątkową szansę skorzystania z leczenia implantologicznego na preferencyjnych warunkach, zyskując dzięki temu oszczędność finansową, dostęp do nowoczesnych rozwiązań implantologicznych, a przede wszystkim wymarzony, piękny i zdrowy uśmiech.


Art. Sponsorowany

Podobne artykuły


baner