°


Czytelnik

Matiz palił się na Wojska Polskiego

Kierowca zatankował na stacji paliwowej, po czym ruszył w drogę. Chwilę później usłyszał huk, a auto zajęło się ogniem. Do zdarzenia doszło w al. Wojska Polskiego w Pruszkowie.

– Około godz. 12.00 pojazd został zatankowany gazem. Kierowca wyjechał, usłyszał trzask i w tym momencie samochód zapalił się. Nikomu nic się nie stało, pojazd nie utrudnia przejazdu. Właściciel auta wezwał na miejsce straż pożarną, która ugasiła pożar – poinformowała podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.


Seweryn Dębiński
seweryn.debinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 9

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

instalacja podtlenku biedy zakładana u cytryna i gumiaka

Rado

Lanosy tez czesto byly dziwnie awaryjne. Np.czesto przy mocnym trzasnieciu drzwi lecialy szyby!

Sedan na grodziskich

I dlatego mam czystą benzynkę

Gośćpitek

Matiz=szrot wybić właścicieli

Gość

tego typu samochody powinny być komisyjnie złomowane

Gość

Tak btw - ile dekad musi jeszcze minac, zeby miasto wzielo sie za te droge rownolegla do Wojska Polskiego od Powstancow az do Lidla? Dziura na dziurze i na jezdni, i na chodnikach, kaluze, syf i ogolnie dziki zachod, a to wszystko w srodku miasta.

Gość

na tyłach parkingu Lidl Al. Wojska Polskiego tez stoi matiz tylko czerwony bez szyb bez klamek ale z tablicą rejestracyjną . Stoi i starszy wrak - złom straż miejska przejedza i nic nie może a szkoda dopiero jak coś się komuś stanie wówczas będą reagować

Gość

Bomba Pruszków wraca do gry!

Gość

Chwilę później? Zdjęcie pokazuje auto stojące naprzeciwko Corrado, najbliższa stacja jest za Lidlem. Chyba mu się turbo w gazie włączyło ;)