18° Wtorek
24 Kwietnia

Śr

Czw

Pią

Sob

Nie

Pon
Maciej Bochnowski

Mecz gwiazd dla Marcina [FOTO]

W samo południe na boisko w hali sportowej przy ul. Westfala w Grodzisku Mazowieckim wybiegli uczestnicy charytatywnego meczu gwiazd dla Marcina Bonieckiego, mieszkańca miasta i funkcjonariusza miejscowej komendy.

Naprzeciw siebie stanęły dwie drużyny: Legii Old Boys (w składzie min. m.in. Piotr Włodarczyk, Dariusz Dziekanowski, Piotr Mosór, Marek Jóźwiak, Jacek Cyzio, Piotr Świerczewski, Sebastian Wątroba, Jarosław Jakimowicz i Grzegorz Jędrzejewski) oraz Przyjaciół z Gwiazdami Disco Polo (Dawid Narożny i Daniel Wilczewski „Piękni i Młodzi”, Radek Liszewski „Weekend”, Krystian Pudzianowski „Pudzian Band”, Kamil Kossakowski i Patryk Szmajowski „DiscoBoys”, Karol Zawrotniak „Defis”, Przemek Budka „Eratox”, Radek Kudelski „Bayera”, Maciej Kuśmierz „Maczo”, Marcin Siegieńczuk, Grzegorz Tchórzewski „Freestyle”. Walka na boisku była zacięta, ale cel wspólny – pomóc Marcinowi, który walczy z chłoniakiem.

Gwiazd nie zabrakło także na trybunach. Zawodnikom obu drużyn kibicowali m.in. aktor Daniel Olbrychski, pięściarz Przemysław Saleta, a imprezę poprowadził Michał Wiśniewski znany z zespołu „Ich troje”. Nie zabrakło rodziny Marcina i kolegów z jego pracy.

Mecz gwiazdorskich ekip był kulminacyjnym momentem sobotniego turnieju, ale atrakcji nie brakowało przez cały dzień. Reflektory w hali przy Westfala zgasły dopiero po godz. 20.00. Pieniądze uzyskane z organizacji imprezy w całości zasilą konto Marcina. Do życzeń szybkiego powrotu grodziszczanina do zdrowia dołącza się cała redakcja portalu WPR24.pl.


Ewelina Latosek
ewelina.latosek@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 6

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

co tam robił ten rudzielec daniel o. pewnie reklamował jak należy pić alkohol.

Zpora

ty nie jesteś PIS tylko zafajdany u.b. ubek, nie kompromotuj się, zbrodniarzu!

Gość

DZIADOWSKA impreza ,

Gość_WPR

PiS ale żenada ten komentarz naprawdę bo to nie Korea Północna by w naszym kraju dyktaturę prowadził taki człowiek który okrada ludzi na każdym kroku. Co miesiąc urządza sobie z kieszeni naszych dziesiętnice Smoleńską a to opiewa o niestety ale psychiczną chorobę. Ale cóż no Prezes musi pokazać że trzeba dzielić społeczeństwo na ten lepszy sort i gorszy.

Gość

do pis no coś ty? serio?

PiS

Nie wiem po co komu takie imprezy .... Przecież wystarczy napisać podanie do Jaśnie Pana Pana Naczelnika Państwa Pana Prezesa Jarosława Kaczyńskiego. On po sprawdzeniu czy dziadek osoby potrzebującej był Żołnierzem Wyklętym udzieli pełnej pomocy. Jak wiadomo osoba potrzebująca MUSI być wyznawcą Naszej Partii oraz całkowicie ufać Naszemu Wodzowi.