19° Czwartek
18 Października

Pią

Sob
milanowek.pl

Milanówek dalej walczy z reklamami

Strażnicy miejscy z Milanówka kontynuując „debaneryzację” miasta-ogrodu postanowili wziąć się za reklamy umieszczane na słupach i urządzeniach elektroenergetycznych. Dlatego też, funkcjonariusze wysłali zapytanie do PGE Dystrybucja S.A w tej sprawie.

– W odpowiedzi PGE Dystrybucja poinformowała, że istniejące tablice i banery reklamowe zostały zawieszone nielegalnie – poinformował milanowski magistrat.

Spółka energetyczna zwróciła się do strażników miejskich z prośbą, aby objęli szczególną uwagą osoby rozwieszające banery, ulotki, tablice i inne reklamy na slupach oraz innych urządzeniach elektroenergetycznych. – Informujemy, że służby energetyczne RE Pruszków w miarę posiadanych możliwości usuwają reklamy, jednakże z uwagi na znaczną skalę problemu niemożliwe jest osiągnięcie zadowalającego efektu – pisze w odpowiedzi PGE Dystrybucja S.A.

W związku z tym strażnicy otrzymali upoważnienie do podejmowania kroków zmierzających do usuwania reklam bez konieczności dodatkowych uzgodnień z RE Pruszków. Zatem jak zapowiada milanowski magistrat reklamy będą systematycznie likwidowane.

Odpowiedź PGE Dystrybucja S.A. możecie pobrać tutaj.


Seweryn Dębiński
seweryn.debinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 3

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

niech sie milanowek zglosi do pruszkowa, w pruszkowie swego czasu jeden forumowy krzykacz mial "projekt" - "zlecenie" na czyszczenie slupow energetycznych.

Gość

W Pruszkowie sprawy nikt nie zgłaszał. Tymczasem wielka i paskudna reklama stanęła w oku miejskiej kamery w miejscu dawnego czołgu.

Gość

A W PRUSZKOWIE NIE MAMY GOSPODARZA I STRAŻY MIEJSKIEJ TYLKO OBLEŚNE BANERY I REKLAMY. USTAWIANE SĄ GDZIE SIĘ KOMU SPODOBA NAWET NA SKRZYŻOWANIACH ZASŁANIAJĄC WIDOCZNOŚĆ - PRZYKŁAD SKRZYŻOWANIE WOJ. POLSKIEGO OS. STASZICA PRZY LIDLU.