27° Niedziela
15 Lipca


Screen

Milanówek ma nową stronę internetową

Kolejna gmina postanowiła iść z duchem czasu i nieco zmienić wygląd swojej witryny, a także poprawić jej funkcjonalność. Co nowego pojawiło się na stronie internetowej Milanówka?

Witryna została dostosowana do obecnie panujących standardów. Od teraz ma bardziej „kafelkowy” wygląd, a na jej samym środku widzimy trzy wyszczególnione wiadomości, bezpośrednio pod nimi znajdują się aktualności ułożone w sposób chronologiczny.

Ale zaszły zmiany nie tylko w wyglądzie. Pojawiły się też takie funkcje jak: zmiana wielkości liter na mniejsze bądź większe, głosowe czytanie informacji zawartych na stronie, a także zmiana kontrastu – białe tło zmienia się w żółte.

Jak Wam się podoba strona www.milanowek.pl w nowej odsłonie? Wolicie teraźniejszą, nowszą wersję, czy jednak bardziej pasowała wam starsza?


Seweryn Dębiński
seweryn.debinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 1

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

Nie znam starej strony, ale nowa idzie w dobrym kierunku. Treść jest trochę rozrzucona chaotycznie. Przeszkadza wyszczególnienie tych trzech wiadomości. U mnie ten element zajmuje większość ekranu. Ogólnie jestem na tak, ale strona jest do poprawy.