°


pixabay.com

Milanówek nie gorszy. Będzie lodowisko

W Milanówku trwają ostatnie przygotowania do uruchomienia sztucznego lodowiska na terenie miejskiej pływalni przy ul. Sportowej. Ślizgawka ma być gotowa w najbliższy weekend.

Wielkie otwarcie już za kilka dni. – Lodowisko zostanie uruchomione w sobotę, a oficjalne otwarcie zaplanowaliśmy na niedzielę, 15 stycznia o godz. 15.00. W sobotę śizgawka będzie czynna od godz. 8.00 z opłatą za wstęp według cennika, w niedzielę przez cały dzień będzie można korzystać z niego bezpłatnie – mówi nam Aneta Majak, dyrektor Milanowskiego Centrum Kultury.

Wbrew krążącym w internecie informacjom, że z tafli będzie można korzystać już w czwartek, miłośnicy jazdy na łyżwach muszą poczekać do soboty. – Lodowisko jest już prawie gotowe, ale wymaga dopracowania jeśli chodzi o etetykę, przeszkolenie pracowników. Nie chcemy tego robić na „hurra”, więc zapraszamy w sobotę – wyjaśnia Aneta Majak.

Na miejscu będzie możliwość wypożczenia łyżew i sprzętu do nauki jazdy. Za bilet ulgowy zapłacimy 5 zł, za normalny 7 zł. To stawki nie za godzinę, a za wstęp. Czas nie jest więc limitowany. W dni powszednie w godz. od 8.00-15.00 ze ślizgawki będą bezpłatnie korzystać uczniowie milanowskich szkół. Od godz. 16.00 do 22.00 lodowisko będzie dostępne dla mieszkańców. W weekendy lodowisko otwarte dla wszystkich.


Ewelina Latosek
ewelina.latosek@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 5

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

Starzyński gdzie lodowisko? Co roku Pana podwładny obiecuje i co roku jest problem. Liczymy że przynajmniej na wybory Pan je zorganizuje....

Milanówek

Wodę już w Milanówku wylano w zeszłym tygodniu. Spokojnie od piątku lodowisko mogło funkcjonować. Kila dni silnego mrozu było przecież. A do tej pory nie zostało otworzone. Co się dzieje w tym kraju?? Już nawet lodowisk urzędy miejskie nie potrafią zorganizować?? Co tam było potrzeba?? Odbiór techniczny w maju, bhp, pompa z proboszczem i wstęgą burmistrza???? Jutro odwilż. Jesteście BEZNADZIEJNI!!

Gość

Dla trolli i heiterów następna okazja do ataków na Urząd miasta w Pruszkowie. To Starostwo i MOSiR nawalił i do nich kierujcie pretensje. Zobaczymy co UM zrobi w przyszłym roku.

Gość

Wyślijcie ten link do Niedasie.

Gość

Tylko Pruszków nie dał rady. żenada