27° Niedziela
19 Sierpnia


piastow.pl

Młodzi sportowcy nagrodzeni

W trakcie styczniowej sesji rady miejskiej w Piastowie najzdolniejszym młodym sportowcom zostały wręczone nagrody. Dyplomy wręczyli Grzegorz Szuplewski burmistrz Piastowa oraz przewodnicząca rady Agata Korczak.

Siódme poty, które młodzi sportowcy wylewają na treningach przyniosły im nagrody w postaci tytułów. Ten wysiłek dostrzegli również włodarze Piastowa, którzy wspólnie z radnymi postanowili dodatkowo wyróżnić młodych sportowców. Na styczniowej sesji najlepszym sportowcom wręczono dyplomy oraz nagrody pieniężne. 

Podczas wręczania nagród burmistrz Grzegorz Szuplewski podkreślił iż liczy, że za ich przykładem liczba nagradzanych w Piastowie zawodników będzie stale rosła. Dodatkowo podziękował sportowcom za wyrzeczenia, poświęcenie i pasje. 

Nagrody i wyróżnienia otrzymali: Monika Siwołowska za zajęcie I miejsca na Mistrzostwach Polski seniorów w akrobatyce sportowej (1500 zł),  Mateusz Krajewski za zajęcie I miejsca na Mistrzostwach Polski osób niesłyszących w piłce nożnej (1500 zł), Tomasz Trzaskowski za zajęcie I miejsca na Mistrzostwach województwa mazowieckiego w tenisie stołowym (600 zł), Blanka Mysiorek za zajęcie II miejsca na Mistrzostwach województwa mazowieckiego w karate tradycyjnym (400 zł), Maksymilian Nawarski za zajęcie II miejsca na Mistrzostwach województwa mazowieckiego w tenisie stołowym (400 zł).


Anna Zwolińska
anna.zwolinska@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 17

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

TOM_w_PASKI

ten wąsaty to Jan Nowacki i tu cytat z wyżalania się Jan Nowacki twierdzi, że mimo wszystko współpraca między nim a władzami miasta układała się dobrze, więc zwolnienie było dla niego szokiem. – Mam wrażenie, że w referacie jest potrzebne wolne miejsce dla osoby blisko związanej z burmistrzem. Obecnie w urzędzie zapanowała atmosfera przygnębienia i obawy przed następnymi zwolnieniami, a przez samego burmistrza preferowane jest donosicielstwo. Ponieważ tego nie robiłem, nie pasowałem do przyjętej koncepcji sprawowania władzy – mówił jak został słusznie zwolniony przez poprzedniego Burmistrza Teraz siedzi i spokojnie kręci lody u boku nowego szefa

Pamiętliwy

do ps 2018.02.14 18:07 Ten wąsaty ,,Pan '' to prawdziwy krętacz na Sienkiewcza 47 dał lokal socjalny dla dwóch facetów prawie 47 metrowy podwód widział dwa piony kanalizacyjne doprowadzone do lokalu .Na tych radach to chyba do kanapek spiryt dają a że on potrafi cała tackę w godzinkę opitolić to taki mamy efekt najwyższy czas wyżucić drania na zbity pysk i powiadomić odpowiednie służby takie przekręty jak on wali pod okiem Burmistrza to mało kto potrafi To prawdziwy oszust

Pamiętliwy

do ps 2018.02.14 18:07 Ten wąsaty ,,Pan '' to prawdziwy krętacz na Sienkiewcza 47 dał lokal socjalny dla dwóch facetów prawie 47 metrowy podwód widział dwa piony kanalizacyjne doprowadzone do lokalu .Na tych radach to chyba do kanapek spiryt dają a że on potrafi cała tackę w godzinkę opitolić to taki mamy efekt najwyższy czas wyp... drania na zbity pysk i powiadomić odpowiednie służby takie przekręty jak on wali pod okiem Burmistrza to mało kto potrafi To prawdziwy oszust

Piastun

Od klikania na wpr to ja jestem :)

@ps

a ta pani w tle, to etatowa "klikaczka" burmistrza .......

ps

a w tle nieudacznika burmistrza drugi wąsaty nieudacznik, którego burmistrz Kubicki wyrzucił za machloje w utrzymaniu miasta a obecny Szuplewski go przyjął z powrotem bo są po tych samych pieniądzach.....

Monika

NIGDY W PIASTOWIE NIE BYŁO BURMISTRZA Z PRAWA I SPRAWIEDLIWOSCI, NIGDY! NIGDY W PIASTOWIE NIE BYŁO RADNYCH W WIEKSZOSCI Z PRAWA I SPRAWIEDLIWOŚCI!

zbyszek

A kiedy to w Piastowie panował PiS? GDYBY TAK BYŁO, GDYBY PANOWAŁ PiS z radnymi w wiekszosci z PiS to Piastów by nie wyglądał tak kiepsko i nie miałby tak zĺych opinii przez mieszkańców jak to się ma od lat, w naszym kochanym mieście!

@ do żal d.. ś..

czyżby odezwał się przedstawiciel PiS sekty strukturalnych nieudaczników, którzy czego się nie dotkną to spier.........

Do żal d.. ś..

Do żal d.. ś.. Tu zbędna licytacja, jeden lepszy od drugiego I nic się nie zmieni, aż mieszkańcy Piastowa radykalnie przez głosowanie, nie odsuną starych i obecnych włodarzy ze świtą NP i PO. Tu trzeba ZMIAN NA DŁUUUGIE LATA, BY PIASTÓW ROZKWITŁ I MIESZKAŃCY W KOŃCU BYLI WYSŁUCHANI!!!

żal d.. ś..

nagrody dla wybitnych sportowców z gminy przecież wprowadził burmistrz Kubicki w 2012 roku, i tych wyróżnianych było znacznie więcej. Te obecne władze to istne skąpiradła ale nie dla swoich ze wspólnoty NP

Źle się dzieje

Kampania wyborcza obecnych rozkręca się co raz bardziej, OLE!!! I tak zawsze przed wyborami...obietnice, obietnice, wizje, odznaczanie i wręczanie sobie nawzajem pochwał, nagròd a po wyborach... nicość i znów...cicho wszędzie...głucho wszędzie...

Uczeń LO

A gdzie są obiecane trzy lata temu tablety ?

Gość

Uczniowie szkół piastowskich wszyscy powinni dostać nagrody za drogi i gimnastyki jakie muszą urządzać, by do tych szkół w zdrowiu dotrzeć i na czas zdążyć. Polecamy ul. Dworcową... No ale dobra mina samorzadowców trwa w najlepsze, "BRAWO"!!!

Gość

Czy te nagrody są już na poczet pożyczki pod obligacje na 28 MILIONÓW ZŁOTYCH i na ZADŁUŻENIE KOLEJNE Piastowa???

Ewa

Uczniowie Sp1 są mistrzami świata w biegach po błocie do szkoły. Ul Norwida to istny poligon i przełaj. Poproszę burmistrza o dyplomy i wpr krótki felieton.

Piastun

To zdjęcie burmistrza w sumie nie dużo kosztowało w porównaniu z planowanym zapożyczeniem Piastowa na 28 milionów ;-)