29° Sobota
18 Sierpnia

Nie

Czytelnik Marcin

Motocyklista „na podwójnym gazie” wjechał w tył samochodu

Na autostradzie A2 nietrzeźwy motocyklista uderzył w tył nissana. Do zdarzenia doszło na jezdni w stronę Grodziska Mazowieckiego, niedaleko węzła Pruszków.

Wiadomość o zdarzeniu otrzymaliśmy za pośrednictwem facebooka. – Trasa w stronę Grodziska. Motocyklista uderzył w osobowego nissana. Korek. Kierowca mocno poobijany i pościerany. Trwają czynności – poinformował nas czytelnik Marcin.

Okazało się, że mężczyzna prowadzący motocykl wsiadł na pojazd, po spożyciu alkoholu. – Zdarzenie zakwalifikowano jako kolizję. Motocyklista najechał na tył nissana. Następnie nissana „wyrzuciło” na barierki energochłonne – mówi Marta Słomińska z Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie. – Motocyklista był nietrzeźwy, został zabrany na badanie krwi – dodaje.

Jak informują policjanci nie powinno być już utrudnień w miejscu zdarzenia.


Seweryn Dębiński
seweryn.debinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 17

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Wilku Starszy

"Pojedynczy komentarz napisałem bo już nie wytrzymałem, nie to co ty że pod każdym artykułem"---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Kłamco, po pierwsze nie piszę komentarza pod każdym artykułem, tylko pod co 10, o ile jest temat w którym mam coś do powiedzenia. Każdy może to łatwo zweryfikować, kto tutaj kłamie. Po drugie kiedy napisałeś pierwszy komentarz w tym temacie? O 9:49. Hipokryto, znajdź belkę w swoim oku zanim będziesz szukał drzazgi w cudzym. Pewnie sam jesteś urzędnikiem i nie mieści ci się w głowie, że ktoś może pracować w innych godzinach i wciskasz kit, że ktoś inny nim jest, żeby go zdyskredytować.--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- "Pieprzy bez sensu zamiast coś zadziałać, poprawić, naprawić, przejąć inicjatywę, wystartować z jakimś projektem! Trzeba czynu a nie pieprzenie na forum w godzinach pracy za moje pieniądze!!!" -----------------------------------------------------Kolejny raz powtarzam, że dla mnie infrastruktura i inwestycje to hobby, a od działania są urzędnicy, bo pobierają za to wynagrodzenie. Nie będę za darmo wyręczał urzędnika, sorry. Poza tym, czyż nie z tobą rozmawiałem na ten sam temat pod tematem o remoncie linii podmiejskiej? Identyczne argumenty, tylko nie miałeś wtedy mojego starego nicku. Po co ci zatem mój nick, skoro używasz innych? Tak się zarzekałeś, że tę ksywę masz od podstawówki. Zostaw mój stary nick w spokoju i używaj sobie innych.

Gość

jednoślady największy rak na polskich drogach

Wilku

Pojedynczy komentarz napisałem bo już nie wytrzymałem, nie to co ty że pod każdym artykułem wywody tasiemce, mundrosci i wszystko w godzinach pracy. Pieprzy bez sensu zamiast coś zadziałać, poprawić, naprawić, przejąć inicjatywę, wystartować z jakimś projektem! Trzeba czynu a nie pieprzenie na forum w godzinach pracy za moje pieniądze!!!

Wilku Starszy

Ej, hipokryto, a ty kiedy piszesz komentarz? O 10.22 A do mnie sie przyczepiasz. Pojecia nie masz jakie mam godziny pracy i tryb pracy. I wracaj do podstawowki jak sobie nie przyswoiles ze zdania zaczyna sie z wielkiej litery.

wilku

do roboty ośle! apel do wszystkich pracodawców: zaglądnijcie co wasi podwładni robią przed laptopem! wyłapać takich trutni jak "wilku starszy", nie pozwólmy by przejadali nasze wspólne pieniądze! sam najmądrzejszy, wszystkich poucza a marnotrawi nasze dobra!!!

Wilku Starszy

@Wilku Nic ci do tego jakie mam godziny pracy. Wmawianie ze jestem urzednikiem traktuje jako probe zdyskredytowania tego co pisze. Sam hipokryto napisales pierwszy komentarz przed 10 rano, to znaczy ze jestes urzedasem?

Wilku

@wilku starszy : proszę się ode mnie odstosunkowac, że tak się delikatnie wyrażę! Już ci tu napisał ktoś żebyś przestał pisać swoje kocopoly w godzinach pracy bo ci pieniądze nie za to płacą, a kto wie czy nie nasze bo bardzo możliwe, że na publicznej posadce siedzisz! Urzedasy tak lubią, posiedza przy kawie, poplotuja, popieprza a czas leci i o 15 do domu no a na koniec miesiąca przelew wpływa. Do roboty!!!

Wilku Starszy

@Wilku "co za idiota. baran. kretyn. chociaż domniemam, że mógł nawet skończyć ze 3-4 klasy podstawówki..."----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Ty chyba też tych klas za dużo nie ukończyłeś, bo w podstawówce dosyć wcześnie uczą, że po kropce zdanie zaczyna się z wielkiej litery.

Gość

Może wreszcie Policja weźmie się za tych dawców! Po 17 na wojska polskiego zaczynają się wyścigi i ryk tych jednośladów! Niech ktoś z władz zrobi z tym porządek!

Gość

@Gość 10.14 - czytając twoje wypociny i cytując klasyka, nigdy nie wiedziałem ze na świecie jest tylu idiotów póki nie wszedłem do internetu.

Gość

@Kretyn - co z tego że kierowca Nissana być może patrzył w lusterka. To nie on zajechał drogę ( bo tak dzieje się gdy nie patrzysz w lusterka) pijakowi na motorze. Nick masz adekwatny do tego co napisałeś.

Wilku

co za idiota. baran. kretyn. chociaż domniemam, że mógł nawet skończyć ze 3-4 klasy podstawówki...

Słoikowa

Pewnie słoik z Pruszkowa pędził do swojego Grodziska po kaszankę i krowy wydoić.

Benek the Roman

Uwazajta bo jadem!

Jednośladem

To ten kierowca samochodu nie patrzył w lusterka? Wina auta! Powinien obserwować drogę i zjechać na pobocze widząc zbliżającego się motocyklistę. Motocykle jest przecież pojazdem uprzywilejowanym i ma zawsze pierwszeństwo, może jeździć po podwójnej ciągłej, wyprzedzać na przejściu dla pieszych...

Gość

Selekcja naturalna

Kretyn

Patrz w lusterka! Motocykliści są wszędzie!