19° Sobota
22 Września


Maciej Bochnowski

Motoryzacyjna uczta

Przez trzy dni, 27-29 października, fani motoryzacji mieli okazję „najeść” się do syta. A to za sprawą Międzynarodowych Targów Motoryzacyjnych Warsaw Moto Show, które odbyły się w Centrum Targowo-Kongresowym Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie. Zachęcamy do obejrzenia naszej galerii.

Mężczyźni czuli się jak w raju, gdy mogli spacerować od stoiska do stoiska i podziwiać kolejne samochody. Ale organizatorzy nie zapomnieli o płci pięknej. Kobiety też interesują się motoryzacją, stąd pojawiło się stoisko „Strefa kobiety z pasją”.

Organizatorzy Warsaw Moto Show przygotowali kilka obszarów tematycznych: samochody osobowe, importerzy, polskie premiery, pojazdy luksusowe, motosport, pojazdy rajdowe i wyścigowe czy części i akcesoria samochodowe. Nie brakowało również licznych konkursów dla publiczności. Targi obfitowały w wiele premier m.in. Volkswagena T-Roc, Infiniti Q50, Lexusa LS, Mercedesa X-klasy, Audi A8.

W Nadarzynie nie mogło zabraknąć gwiazd. Swoją obecnością targi Warsaw Moto Show wzbogacili m.in. Kajetan Kajetanowicz, Nicolas Hamilton, Rafał Sonik, Bracia Collins, Jutta Kleinschmidt, Kickster, C-Bool czy Gosia Rdest.


Jakub Małkiński
jakub.malkinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 6

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

Mnie sie tam podobało i jak za rok będą to też sie wybiore. Nowości zobaczyłem, w rextonie posiedziałem, z kilkoma gwiazdami pogadałem. Lepsze to niż siedzenie przed kompem i marudzenie

Sprawiedliwość

Od tysiącleci nic się nie zmienia. Wyzysk człowieka przez człowieka. Z jednej strony zatłoczone śmierdzące pociągi a z drugiej auta po kilkaset tysięcy. Jeszcze PIS wprowadził ustawę dekomunikozyjąca tak by zaproponić opowiadania propagowania np. o komuniźmie który miał cel by wszyscy byli równi (co niestety okazało się trudne w realizacji)

Gość

Spęd dealerów samochodowych z Warszawy i okolic nazywacie targami ?

Gość

Lepsze to niż organizowane przez wpr targi niewolników - tylko przez omyłkę nazywanych "targami pracy".

x2

było na co popatrzeć na dziewczyny tez były lepsze niż te na fotkach w krótkich spodenkach piersi prawie na wieszku byly

Seba

Woldzwagen jes naj lepszy z tych wszyskich z wlaszcza jak zrobią wersje 1,9 tdi 280 koni