30° Czwartek
21 Czerwca

Pią

Sob

NieBolo Skoczylas

Można składać wnioski do budżetu

Mieszkańcy Podkowy Leśnej będą mieli możliwość składania swoich propozycji do budżetu na rok 2018. To ruch w stronę obywateli pragnących aktywnie włączyć się w rozwój miasta.

Zbliża się koniec roku, a co za tym idzie nadchodzi czas na planowanie budżetów miast na rok 2018. Władze Podkowy chcą poznać propozycje mieszkańców, by w nadchodzącym roku mogły wyjść naprzeciw ich potrzebom. Modernizacja drogi, zainstalowanie monitoringu, zamontowanie oświetlenia czy ustawienie ławki w parku – z pewnością pomysłów nie brakuje. Nie da się ukryć, że stworzenie budżetu wymaga pogodzenia wielu interesów. Co istotne, budżet miasta nie jest z gumy, dlatego istotna jest dogłębna analiza najważniejszych potrzeb.

Z pewnością podkowianie skorzystają z okazji i przedstawią swoje wnioski do budżetu na 2018 rok. Propozycje mieszkańców będą analizowane pod kątem celowości oraz możliwości ich zrealizowania. Złożenie wniosku nie jest zatem równoznaczne z jego pozytywnym rozpatrzeniem. Propozycje będzie można składać do 30 września w urzędzie miasta w formie listownej lub elektronicznej: urzadmiasta@podkowalesna.pl. Należy pamiętać, że w przypadku pierwszej formy wysłania wniosku nie liczy się data nadania, lecz wpłynięcia do urzędu. 

W Podkowie funkcjonuje także, cieszący się dużym zainteresowaniem budżet partycypacyjny.


Patryk Kober
kontakt@wpr24.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 0

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy - dodaj swój komentarz