-6° Niedziela
25 Lutego

Pon

Wt

Śr

Czw

Pią

Sob
Bolo Skoczylas

Można składać wnioski do budżetu

Mieszkańcy Podkowy Leśnej będą mieli możliwość składania swoich propozycji do budżetu na rok 2018. To ruch w stronę obywateli pragnących aktywnie włączyć się w rozwój miasta.

Zbliża się koniec roku, a co za tym idzie nadchodzi czas na planowanie budżetów miast na rok 2018. Władze Podkowy chcą poznać propozycje mieszkańców, by w nadchodzącym roku mogły wyjść naprzeciw ich potrzebom. Modernizacja drogi, zainstalowanie monitoringu, zamontowanie oświetlenia czy ustawienie ławki w parku – z pewnością pomysłów nie brakuje. Nie da się ukryć, że stworzenie budżetu wymaga pogodzenia wielu interesów. Co istotne, budżet miasta nie jest z gumy, dlatego istotna jest dogłębna analiza najważniejszych potrzeb.

Z pewnością podkowianie skorzystają z okazji i przedstawią swoje wnioski do budżetu na 2018 rok. Propozycje mieszkańców będą analizowane pod kątem celowości oraz możliwości ich zrealizowania. Złożenie wniosku nie jest zatem równoznaczne z jego pozytywnym rozpatrzeniem. Propozycje będzie można składać do 30 września w urzędzie miasta w formie listownej lub elektronicznej: urzadmiasta@podkowalesna.pl. Należy pamiętać, że w przypadku pierwszej formy wysłania wniosku nie liczy się data nadania, lecz wpłynięcia do urzędu. 

W Podkowie funkcjonuje także, cieszący się dużym zainteresowaniem budżet partycypacyjny.


Patryk Kober
kontakt@wpr24.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 0

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy - dodaj swój komentarz