°


mat. prasowe

Na budowie Park of Poland praca wre

Budowa aquaparku pod Mszczonowem idzie pełną parą. Niestety na korzystanie z uroków gigantycznych basenów trzeba jeszcze poczekać.

Aquapark o powierzchni 67 tys m kw. i 24 zjeżdżalnie o długości 3 km, 10 saun, 5 restauracji i 4 bary przy basenach. W takie upały brzmi to zachęcająco, niestety na skorzystanie z tych dobrodziejstw trzeba jeszcze poczekać. Park  of Poland bo o nim tu mowa ma być gotowy w przyszłym roku.

W maju minął rok od rozpoczęcia prac, a same roboty idą pełną parą. Oprócz samego kompleksu basenów trwają również prace przy budowie bazy hotelowej. Cały kompleks uzupełni również zieleń, w tym palmy, które do Polski przyjechały min. z Florydy. Malezji i Kostaryki. Palmy przechodzą kwarantanne i niebawem trafią do parku.

Jeśli jesteście ciekawi jak przebiegają prace obejrzyjcie filmik.


Redakcja
kontakt@wpr24.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 8

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

eeeeeeeeee tam

Adas

Ja tez tam nigdy nie pojade bo sprzedalem swoja CUPRE i teraz mam tylko rower ;(

Gośćpitek

Na obwodnicy G.m praca wre . Hehe

Gość345

"Przecież ten park zbudują szybciej niż tunel na Działkowej " jeszcze lepiej, szybciej niż powstanie kładka nad torami na 3-maja

Gość

Byłem w tygodniu i oglądałem. Termin ukończenia marzec 2019, ale drogi dojazdowej brak jest projekt. W Szczecinie też oddano wodny park , a dojście ścieżką przez las 20 minut

Gość

To dzięki Burmistrzowi z PGR z Grodzisku Maz powstaje słynny park AWW pod który odrolnił 220 h

Głos

Przecież ten park zbudują szybciej niż tunel na Działkowej hahahahahah

Tomek

Ja tam nie jade! Nie lubie Mszczonowa! To oblesna wiocha