19° Sobota
22 Września


brwinow.pl

Na budynku OSP w Brwinowie pojawi się mural

Gmina Brwinów ogłosiła konkurs na mural o tematyce strażackiej. Nie bez przyczyny, bo malowidło przyozdobi budynek ochotniczej straży pożarnej.

Konkurs na projekt muralu ma charakter otwarty. Ma on znajdować się na budynku OSP przy ul. Pszczelińskiej 3, z lewej strony nad wejściem głównym. Ten kto chce przystąpić do konkursu musi wziąć pod uwagę pewne wytyczne. Przede wszystkim projekt powinien składać się z dwóch części, wizualizacji muralu oraz osobnego pliku z projektem. Oczywiście uczestnicy mogą zgłosić do konkursu więcej niż jeden projekt, ale muszą pamiętać żeby każdy złożyć odrębnie.

Prace konkursowe należy wysłać na adres Urzędu Gminy Brwinów, czyli: ul. Grodziska 12, 05-840 Brwinów, z dopiskiem „Konkurs na mural OSP” lub złożyć osobiście w siedzibie urzędu w pokoju 007 w terminie do 16 lipca do godz. 18.00.

Zwycięzca konkursu otrzyma nagrodę w wysokości blisko 3,3 tys. zł brutto.


Seweryn Dębiński
seweryn.debinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 12

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

Tylko Państwowa Straż Pożarna, osp to szkodniki

Strażak

Gościu 20 lat temu nikt nam nie płacił za wyjazdy więc nie wiem skąd masz takie wiadomosci

Gość

Żenada komentarze.. Jesteście zacofani? Wszystko wam źle szkoda was, Pozdrawiam.

brw24

OD ZAWSZE BYŁO WIADOMO, ŻE STRAŻACY SAMI PODPALAJĄ BO MIELI PŁACONE OD INTERWENCJI... Takie niusy, które tu przedstawił burmistrz były mieszkańcom znane już 20 lat temu :)! No ale jak to mówią, lepiej pójść po rozum do głowy późno, niż WCALE....

Gość

Sam się pierdyknij w łeb kretynie !!!!!

Gość

Ja im mogę pierdyknąć strażaka jak sam podpala łąkę a potem jedzie sobie pogasić

Gosc

A czy wy umiecie czytać ze zrozumieniem? Wyraźnie jest podane że tematyka strażacka...będzie prowadzony remont elewacji na budynku OSP więc przy okazji powstanie też mural związany z naszą Strażą... Zobaczcie sobie w internecie są remizy gdzie zamiast murali są obrazy na roletach bram garażowych...więc lepiej dać nawet te 2 tys na mural dotyczący naszej dzielnej OSP niż wydać kilka tysięcy na jedną taką rolete a w tym budynku jest 5.

Gośćewar

Nie za dużo tych murali w jednym miejscu? Kowalski nie wystarczy?

Gość

To już lepszych pomysłów nie ma w Brwinowie, tylko malunki na ścianach w otoczce całej potężnej kampanii? To gdzie my mieszkamy - w przedszkolu imienia Misia Puchatka?

Gość

3,3 tys brutto to nie starczy nawet na farby. Szukają mniej bystrych widać.

Burmistrz

Szokująca historia w Brwinowie! Tamtejsi strażacy ochotnicy podpalali budynki w okolicy. Druh Marek B. (33 l.), jego brat Piotr B. (24 l.) i ich kolega Marek M. (24 l.) chcieli w ten sposób wyłudzić pieniądze za interwencje. W ciągu tygodnia spalili pięć budynków, w tym garaż burmistrza, który niedawno kupił strażakom nowy wóz. Samorządowiec jest zbulwersowany, a piromani już wylecieli ze służby. Myślę, że na budynku powiny zostać namalowane twarze tych dzielnych strażaków.

Gość

Teraz dałbym Kargula.