24° Wtorek
21 Sierpnia

Śr

Czw

Pią

Sob

Nie

Pon
Facebook: Grodzisk Mazowiecki

Na grodziskim basenie pojawił się tor przeszkód dla dzieci

To atrakcja, która została przygotowana na nadchodzący weekend. Od piątku do niedzieli dla dzieci zostanie udostępniony wodny tor przeszkód!

Grodziska pływalnia „Wodnik 2000” zaprasza dzieci i młodzież na wodny tor przeszkód. – Dmuchany tor przeszkód, który stanowi wyzwanie dla każdego pływaka, jest idealną formą nowego wymiaru rozrywki oraz sprawdzianem aktualnej kondycji fizycznej. Połączenie zabawy z rywalizacją sprawi, że wszyscy chętni znajdą dla siebie wyzwanie aby sprawdzić się na torze – czytamy na stronie facebookowej Grodziska Mazowieckiego.

Tor przeszkód składa się z różnych dmuchanych elementów. Zatem tor jest bezpieczny, ewentualne niepowodzenie skończy się jedynie upadkiem do wody. To świetna zabawa, która może na długo utkwić dzieciom w pamięci.
 


Seweryn Dębiński
seweryn.debinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 5

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gośćpitek

A gdzie jest obwodnica

Gość

SUKCES ziemi grodziskiej i Burmistrza z PGR. Zapraszamy do sławnych parków: Jaksona w Książenicach (300 h) i parku wodnego AWW (220 h) dojazd obwodnicą pod sławnym tunelem dla liliputów.

Gość

Te kino i centrum kultury mają 10 lat, a z tymi dublowanymi parkami to grubszy wałek

lokolo200

niedługo w ogóle nie będzie gdzie pływać...nie dość że połowa basenu zawsze zarezerwowana jest dla różnych zajęć sportowych, akademi itp...to teraz jeszcze druga połowa będzie z atrakcjami dla dzieci ???...ha ha To może niech wybudują kolejny basen dla normalnych ludzi, którzy mają więcej niż 20 lat i też by sobie chcieli popływać...rekreacyjnie ?

Gość

ech ten grodzisk, Pruszków jest sto lat za murzynami. Proponuję sie przejechać, szczęka opada: plac zabaw WODNY dla dzieci, a u nas przy basenie BAJORO(pozostałość największego basenu w Polsce) i nieużywana przez nikogo stodoła z betonu zarastająca chwastem kino i centrum kultury od 20 lat, deptak miejski - PRAWDZIWY, a nie będący parkingiem, teraz nowe stawy rekreacyjne Z OBSZERNĄ PLAŻĄ , 10 BOISKAMI DO SIATKÓWKI PLAŻOWEJ MASĄ URZĄDZEŃ REKREACYJNYCH , boiskami i masa atrakcji dla wszystkich a u nas rządzi konserwator zabytków, który nie pozwala usunąć przedreptać, ohydnych latarni z potulika, do którego nie da sie nawet wejść jak tylko troche popada