15° Środa
25 Kwietnia

Czw

Pią

Sob

Nie

Pon

Wt
grodzisk.pl

Na Stawach będzie kino plenerowe

Kolejna atrakcja dla mieszkańców Grodziska. Na terenie Stawów Walczewskiego gmina zorganizuje kino plenerowe. W ofercie znalazły się dwa filmy: „The Rolling Stones Olé Olé Olé!” oraz „Rozumiemy się bez słów”.

– Będzie to tzw. kino na leżakach. Są to dwa, jednorazowe pokazy, które odbędą się w nadchodzące wakacje. Pierwszy film „The Rolling Stones Olé Olé Olé!” wyświetlimy 22 lipca o godz. 22.00, natomiast drugi 13 sierpnia o 21.00. Dostaliśmy pewną pulę propozycji i staraliśmy się wybrać takie filmy, które będą neutralne pod względem ewentualnych kontrowersji – mówi Paweł Twardoch, dyrektor Centrum Kultury w Grodzisku Mazowieckim.  

To nie wszystko. Przed jednym z seansów planowany jest koncert muzyki klasycznej. – 22 lipca chcielibyśmy żeby seans został poprzedzony recitalem fortepianowym. Nie chcemy zbytnio hałasować na Stawach Walczewskiego, bo jest to strefa relaksu, ciszy, ale taki recital fortepianowy z hitami muzyki klasycznej powinien wpisać się w to miejsce. Lecz to są plany, ponieważ koncert nie jest jeszcze zakontraktowany – wyjaśnia Twardoch. 

Sprawdźcie zwiastuny filmów:

„The Rolling Stones Olé Olé Olé!”„Rozumiemy się bez słów”


Seweryn Dębiński
seweryn.debinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 4

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość do sły

Sama zawiść przez ciebie przemawia. Putin już powinien cię odznaczyć orderem Lenina. Stosujesz wpajaną od stuleci zasadę cyt. Polak polaka nawet w łyżce wody utopi dla dobra wrogów Polski. Dawni zaborcy w ten sposób rozebrali Polskę na 123 lata, czy chcesz tego samego dla narodu polskiego ?

Gość

Ano, chciałby zagłuszyć wyrzuty sumienia po możliwym przyczynieniu się śmierci prawie 100 osób (TW "Ląduj Dziadu").

Gość sly

Do gościa Kto za. Jak na razie specem od stawiania pomników wdzięczności jest jak podejrzewam twój mentor i idol przemawiający 10-go każdego miesiąca z drabinki.

Gość Kto za

To kino powinno się nazywać BAJKA AWW. W ten sposób uhonorujemy sławny park wodny Burmistrza. Na wyspie można postawić Burmistrzowi z PGR, pomnik wdzięczności. Czas powołać komitet który zajmie się zbiórką środków na ten szczytny cel.