29° Sobota
18 Sierpnia

Nie

Seweryn Dębiński

Na Willę Niespodziankę zagłosujecie tylko do jutra!

Willa Niespodzianka znajdująca się w Grodzisku Mazowieckim została zgłoszona do plebiscytu „Modernizacja Roku 2017”. Przypominamy, że dzięki głosom internautów zabytek ma szansę wygrać! Głosowanie zakończy się jutro o godz. 12.00.

Aktualnie Niespodzianka to jeden z najpiękniejszych budynków na mapie Grodziska Mazowieckiego. A być może i nie tylko. W ubiegłym roku gmina rozpoczęła renowację willi. Jest ona wpisana do rejestru zabytków nieruchomych województwa mazowieckiego. Przypomnijmy, że wybudowano ją w roku 1906.

Niespodziankę zgłoszono do konkursu „Modernizacja Roku 2017”, którego celem jest wybranie takich budynków, które w danym roku wyróżniają się szczególnymi walorami. Plebiscyt podzielono na kategorie. Oczywiście grodziska willa znalazła się w kategorii zabytki. W chwili publikowania tego materiału budynek zebrał 3,7 tys. głosów. Przed nim znajduje się budynek Nadleśnictwa w Koszęcinie, który zebrał 6,3 tys. głosów. Jeszcze nie tak dawno na 1.

O tym czy willa zdoła uzyskać pierwsze miejsce decydują Wasze głosy. Dlatego warto wejść tutaj i zagłosować na budynek z naszego regionu!


 


Seweryn Dębiński
seweryn.debinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 3

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

A kto śmieci? A tyle poetów co w Grodzisku to do księgi.....

brw24

zdjęcie jak z obrazka, nie to co Brwinów, zawsze z brudnymi ulicami ...

Gość

Nie. Nie zagłosujecie.