Nadarzyn: Groźny wypadek koło CH Maximus

RSS Drukuj A | A
Data publikacji: 2010-10-24 19:16:09 Data aktualizacji: 2010-10-25 01:42:35

fot. TVN Warszawa

Dziś po godzinie 14.00 na trasie Katowickiej doszło do bardzo groźnego wypadku, w wyniku którego trzy osoby zostały ranne - podaje TVN Warszawa. Ruch w stronę Warszawy został zablokowany na dwie godziny.

Do wypadku doszło na wysokości centrum handlowego Maximus. Według policyjnych informacji opel Vectra jadący w stronę Warszawy uderzył w volkswagena. Ruch został zablokowany na ponad dwie godziny. Trzy osoby zostały ranne.

Podobne wiadomości

Kolizja trzech aut

GRODZISK MAZ. W Odrano-Woli (gmina Grodzisk Mazowiecki) zderzyły się trzy samochody. Było podejrzenie, że są ranni. Na szczęście szybko okazało się, że nikt nie ucierpiał.

Wypadek? Mężczyzna nadział się na płot

Żabia Wola W Osowcu (gmina Żabia Wola) doszło do groźnego wypadku. Mężczyzna nadział się na metalowy płot. W ciężkim stanie został zabrany do szpitala.

Najpierw szczepienia, później tydzień zdrowia

NADARZYN Już po raz drugi SPG ZOZ w Nadarzynie będzie organizatorem Nadarzyńskiego Tygodnia Zdrowia. Zanim jednak pacjenci skorzystają z bezpłatnych badań, od 1 września rusza akcja szczepienia przeciw grypie.

Komentarze 2

Dodaj komentarz Zamknij
captcha

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.jakto czyja? Maximusa. Bo jak go nie było to nie było tylu wypadków...:)

A moze cos wiecej np.czyja wina itd?

Daj nam znać! Wysyłaj zdjęcia, filmy!

Byłeś świadkiem wypadku
lub dramatycznego zdarzenia?
Coś cię zaskoczyło lub rozzłościło?

Wyślij SMS lub MMS na numer 600 924 925

Wyślij e-mail na kontakt@wpr24.pl

Wyślij zdjęcie / video przez formularz