Nadarzyn: Groźny wypadek koło CH Maximus

RSS Drukuj A | A
Data publikacji: 2010-10-24 19:16:09 Data aktualizacji: 2010-10-25 01:42:35

fot. TVN Warszawa

Dziś po godzinie 14.00 na trasie Katowickiej doszło do bardzo groźnego wypadku, w wyniku którego trzy osoby zostały ranne - podaje TVN Warszawa. Ruch w stronę Warszawy został zablokowany na dwie godziny.

Do wypadku doszło na wysokości centrum handlowego Maximus. Według policyjnych informacji opel Vectra jadący w stronę Warszawy uderzył w volkswagena. Ruch został zablokowany na ponad dwie godziny. Trzy osoby zostały ranne.

Podobne wiadomości

Śmigłowiec poleciał na darmo?

Region Wypadek autobusu. Leci helikopter ratowniczy. Na miejscu okazuje się, że nikomu nic poważnego się nie stało i wystarczyły karetki. Tak było podczas niedzielnego (26 lipca) zdarzenia z Polskim Busem.

Ograniczą emisję zanieczyszczeń

Nadarzyn Gmina Nadarzyn ogłasza konsultacje społeczne w sprawie PGN - Planu Gospodarki Niskoemisyjnej oraz jej oddziaływaniu na środowisko.

Wyremontują budynek OSP Nadarzyn

Nadarzyn Rozpoczął się przetarg na modernizację budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Nadarzynie. Wykonanych zostanie szereg prac ogólnobudowlanych.

Komentarze 2

Dodaj komentarz Zamknij
captcha

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.jakto czyja? Maximusa. Bo jak go nie było to nie było tylu wypadków...:)

A moze cos wiecej np.czyja wina itd?


Daj nam znać! Wysyłaj zdjęcia, filmy!

Byłeś świadkiem wypadku
lub dramatycznego zdarzenia?
Coś cię zaskoczyło lub rozzłościło?

Wyślij SMS lub MMS na numer 600 924 925

Wyślij e-mail na kontakt@wpr24.pl

Wyślij zdjęcie / video przez formularz