°


Anna Zwolińska

Napad w centrum Brwinowa

Po godz. 18.00 na ul. Rynek w Brwinowie doszło do napadu. Dwóch nieznanych sprawców ukradło walizkę, w której były pieniądze.

Informacje o zdarzeniu otrzymaliśmy na numer kontaktowy redakcji. – W Brwinowie doszło do napadu i kradzieży. Sprawcy są poszukiwani przez policje w całym powiecie – czytamy w nadesłanej wiadomości SMS.

Policja potwierdza doniesienia o napadzie. – Po godz. 18.00 na ul. Rynek w Brwinowie mężczyzna wysiadł ze swojego auta i wyciągał teczkę z samochodu. Podbiegło do niego dwóch nieznanych sprawców i doprowadziło poszkodowanego do stanu bezwładności, prawdopodobnie używając gazu. Napastnicy zabrali teczkę, w której znajdowały się pieniądze – mówi nam podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie. 

Jak przekazała rzeczniczka pruszkowskiej komendy poszkodowany złożył już zawiadomienie o rozboju. Policjanci poszukują napastników. – Funkcjonariusze pracują w terenie i poszukują sprawców napadu – zaznacza podkom. Kańka. 

Policjanci nie zdradzają jaka suma pieniędzy znajdowała się w skradzionej teczce.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.   


Anna Zwolińska
anna.zwolinska@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 15

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Zak

Napastnicy dobrze wiedzieli kogo napaść. Jak nosi się pieniądze walizkami, to pewnie niewielka streta dla tego tam. Normalny człowiek nosi kartę lud parę złotych w portfelu.

Gość

a co o tym myślą byli policjanci mieszkańcy Brwinowa? kto jak kto ale oni są najlepiej zorientowani w temacie . do pomocy zaproście policjantów z telewizji , wyględni nie są ale skuteczni !

Gość

Ukraińców dużo. Dużo ich jest. Jak mrówek. Jak much na kupie.

Gość

Mogli to też być Duńczycy albo tych dwóch z Milanówka.

Gość przejezdny

Jakoś w ostatnich kilku latach o Brwinowie pisze się niemal tylko w kontekście - kogo napadli, kogo rozjechali, albo kto kogo zabił... No nieźle. Grajdoł na całego.

Gość

Jeśli to utarg z automatów to nie ma kogo żałować

Daro

Pewnie Ukraincy. Nie? To dziadostwo broi w Polsce. I Gruzini. Prymitiwi. Porazka

Gość

Szkoda że nie próbowali uciekać autem przez tunel...

Fakt

Haha ha ciekawe skąd wiedzieli że będzie jechał z walizką pieniędzy!!! Wystawka jak nic było jest i będzie wiadomo że brat brata wystawi. Przecież zwykli jadący Janusze nie wiedzieli że jadą za gościem co ma walizkę z kasą heh

Translator

doprowadziło poszkodowanego do stanu bezwładności = obezwladnilo. złożył już zawiadomienie o rozboju = zawiadomil o rozboju.

Kot Salomon

Nash Bridges Ty wariacie !

Gość

Jest jakaś nagroda

Gość

Noooo dziennikarstwo - klasa - pierwsza ce. "Podbiegło do niego dwóch nieznanych sprawców i doprowadziło poszkodowanego do stanu bezwładności" - czy wam się zdarza (autorzy tych banialuk) choć raz przeczytać to co z siebie wydalacie?

Gość

"Utarg" z automatów z kasyna na Rynku...

Adam

Pewnie to Ukraincy. Albo Gruzini. Porazka :(