°


Seweryn Dębiński

Napadł na kobietę. Groził nożem, potem dotkliwie pobił

Do zdarzenia doszło w nocy z 13 na 14 marca w miejscowości Granica. Kobieta przechodziła przez niewielki las, gdy napadł ją mężczyzna. Groził jej nożem, pobił ją, a potem uciekł. Na szczęście niedługo później napastnik wpadł w ręce policji.

Informacje o sprawie otrzymaliśmy drogą mailową. – Około północy w Komorowie przy ul. Reja doszło do napadu na młodą kobietę. Podobno napastnik zaatakował ją nożem i usiłował zgwałcić. Ale nie udało mu się, ponieważ kobieta głośno krzyczała. Wkrótce przyjechała karetka i zabrała kobietę – napisał Andrzej.

Policjanci sprostowali, że do zdarzenia doszło w miejscowość Granica. – Zawiadomienie dotarło do nas wczoraj po godz. 23.40, że w Granicy ktoś woła o pomoc – mówi podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie. – Kobieta przechodziła przez lasek, gdy napastnik ją zaatakował. Mężczyzna groził jej nożem, pobił ją i oddalił się z miejsca zdarzenia. Kobieta z urazami twarzy została skierowana do szpitala – opisuje policjantka.

Wkrótce po tym zajściu napastnik trafił w ręce funkcjonariuszy. – Na miejsce szybko skierowano kilkunastu funkcjonariuszy oraz psa. Mężczyzna został zatrzymany. To 30-latek. W chwili zatrzymania miał półtora promila alkoholu w organizmie. Dalsze czynności będą prowadzone gdy mężczyzna wytrzeźwieje – podkreśla podkom. Kańka.

Policjanci uspokajają, że nie mamy tutaj do czynienia z nożownikiem lub gwałcicielem. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kobieta znała napastnika.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.


Seweryn Dębiński
seweryn.debinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 14

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Kermit

wielkie hallo! W komorowie codziennie dochodzi do napadów i pobić na stacji WKD i okolicy pomimo kamer a Policja ma to gdzies jakby chciala to jednego dnia wylapaliby te smieciuchy! ale po co? musi dojsc do tragedii to rusza zadki. Komorów zrobił sie bardzo niebezpieczny ostatnio

Gość

winna gwałtu zawsze jest kobieta, mogła się oddać to by gwałtu nie było

Gość

porządne kobiety nie chodzą nocą po lasach >znała napastnika czyli za dużą cenę krzyknęła

Gość

>nie zgwałcił amator psujący opinię szanujących się gwałcicieli ze stażem i tradycjami, TFU

Rado

To ta Granica z Puszczy Kampinoskiej? Rowerem tam duzo jezdzilem. Jest taka wysoka gorka! Uffff

Gość

sam napadł to niech sam się broni...byłej żony nikt nie chce nawet napaść, jak widać byłem dla niej "last minute " bo lepiej być rozwódką niż starą panną.

Gość

Nie no faktycznie , nie ma się czego bać bo kobieta znała napastnika :) jakiś absurd ! To ze kogoś znam bo to np mój sąsiad, to nie znaczy ze jest wszystko Ok . Sąsiad czy ktoś kogo znam tez może być przestępca ...

Głos

Zdjęcie i adres ,ubić na miejscu.tylko w ten sposób się obronimy bo bydlak z nożem próbujący zgwałcić dziewczynę według policji nie jest nożownikiem-gwałcicielem...

Mecenas

Prawilna mordeczka na ciśnieniu miała chrapkę zaruchać paszczurka. Powinien posiedzieć tydzień lud dwa w areszcie za karę.

Dr. Huckenbush

"Policjanci uspokajają, że nie mamy tutaj do czynienia z nożownikiem lub gwałcicielem" - czyli wg. policji nie ma się co bać. Najwyżej zostanie się pobitym tylko. I do tego przez znajomego. Ręce opadają i nie tylko przy takim podejściu....

Gość

Dobrze że to nie nożownik ani gwałciciel, tylko jakiś amator

Gość

Nigdy nie zrozumiem jak kobiety moga chodzic w tak poznych godzinach, same, w takich miejscach.

Ted

kazał się jej rozebrać, zdjąć stanik .... według policji to nie nożownik skoro posługiwał się nożem o ostrzu 20 centymetrów....

Gość

czytelnik andrzej tez byl pod wplywem czy wyobraznia za duza?