27° Sobota
21 Lipca

Nie

Pon

Wt

Śr


Maciej Bochnowski

Naprawią ul. Partyzantów

Mieszkańcy ul. Partyzantów w Pruszkowie czekają na remont zniszczonej drogi. – Remont zostanie wykonany – zapewniają pruszkowscy włodarze.

Na czas prac prowadzonych na wąskim gardle w Al. Jerozolimskich objazdy zostały wytyczone ul. Partyzantów. Przez wiele miesięcy na lokalnej uliczce ustawiał się tłum samochodów i ciężarówek. Można było się spodziewać, że stan drogi szybko się pogorszy. Pierwsze problemy pojawiły się zaledwie kilka dni po wprowadzeniu nowej organizacji ruchu. Wtedy zapadł się kanał ciepłowniczy. Na szczęście usterkę udało się szybko naprawić.

Z miesiąca na miesiąc stan nawierzchnia na ul. Partyzantów pogarszał się. Władze Pruszkowa zapewniały, że droga zostanie naprawiona gdy zakończy się remont wąskiego gardła. Roboty nadal trwają, ale mieszkańcy się niecierpliwią. – Proszę o napisanie w tygodniku WPR o przewidywanym terminie remontu ul. Partyzantów zniszczonej podczas użytkowania jej jako objazdu drogi wojewódzkiej nr 719 – napisał do nas Edward.

Z pytaniami na temat remontu zwróciliśmy się do władz Pruszkowa. – Remont zostanie wykonany. Szczegóły prac będziemy ustalać na najbliższym spotkaniu z wykonawcą. Te planowane jest na przyszły tydzień, wtedy będę mógł powiedzieć na ten temat nieco więcej – mówi nam Andrzej Kurzela, wiceprezydent Pruszkowa. – Mieszkańcy mogą być spokojni – dodaje.


Anna Sołtysiak
anna.soltysiak@wprmedia.pl

Podobne artykuły


Komentarze | 9

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość77

A kiedy Warszawską naprawią wraz z chodnikiem (tylko po jednej stronie jest) od Stomilexu w Piastowie do Broniewskiego w Pruszkowie? Po każdym deszczu Wielkie kałuże i dziury, wyprawa chodnikiem do najlżejszych nie należy, szczególnie jak auta rozchlapują wielkie kałuże (brak studzienek jak na jakiejś wsi) na chodnik oraz na przechodniów.

Gość

A jednak Kurzela zmienił zdanie pod naciskiem mieszkańców i Radnego Roszkowskiego. Ciekawe czy znowu mu się to nie odwidzi....

Gość13

komuna rozwaliła cały przemysł, a pis teraz robi muzeum, czy to nie jest hipokryzja i żart z tych którzy pracowali na całokształt powstania Miasta Pruszków.

Ferrari

w cywilizowanym kraju taka dziura byłaby osłonięta jakimś pachołkiem !

Gość

Strabag, a remont będzie trwać 3 i pół roku. Pomalują krawężniki na biało.

loku

przyjmuje zakłady, remont będzie długi, uciążliwy a termin wykonania prac przekroczony, bo taki ukłąd, że sie nie da , ma być jak najtaniej, i na bank znajdą jakieś kable które wszystko zmienią....i objazd będzie jeszcze mniejszą uliczką która zostanie zniszczona

Gość

może niech wąskie gardło najpierw skończą,bo miało być zrobione na 1 września a dalej jest bajzel

Głos Brwinowa

Ide o zakład że nikt nie wykona remontu, bo lokalny monopolista Strabag już nie ma mocy przerobowych, a urządnicy tylko ze Strabagiem mogą ronić hopki w budżecie. To jest zwyczajnie tylko pobożne życzenie, podobnie ja w przypadku ulicy przy Szpitalu kolejowym - ulica biegnąca do Piastowa wzdłuż tego muru...i co, za kilka tygodni okazało się, że już nie będą jej remontować w ogóle :)! Podobnie będzie teraz. Muszą o czymś pisac co nie? - KTOŚ TO CZYTA I MA WRAŻENIE ŻE COŚ SIĘ DZIEJE, a dziać się nie musi, ważne że się robi szum.

Gość

Ide o zaklad ze remat wykona strabag.