27° Niedziela
15 Lipca


wpr24

Nastolatek został zaatakowany petardą?

Jeden z internautów rozpowszechnił na facebooku wpis, w którym przedstawia bulwersującą sytuację. Jego syn poszedł wyrzucić śmieci i został zaatakowany petardą przez nieznanego sprawcę. Do sytuacji doszło na ul. Helenowskiej w Pruszkowie. Policjanci potwierdzają, że trafiło do nich zawiadomienie o tym zdarzeniu.

Niemalże we wszystkich facebookowych grupach, które dotyczą tematyki Pruszkowa udostępniono tą kontrowersyjną informację. Zbulwersowany ojciec opisuje, że 3 stycznia jego syn wyszedł z mieszkania, by wyrzucić śmieci. Przy śmietniku, w pobliżu bloku nr 26 przy ul. Helenowskiej w Pruszkowie nastolatek został zaatakowany petardą. Nieznany sprawca miał rzucić mu nią w twarz, w wyniku czego chłopiec trafił do szpitala.

Skontaktowaliśmy się z pruszkowskimi policjantami. Okazuje się, że otrzymali zgłoszenie w tej sprawie. – Zawiadomienie zostało złożone 4 stycznia, czyli dobę po zdarzeniu. Prawny opiekun nastolatka, zgłosił, że ktoś zaatakował chłopca petardą, w wyniku czego doznał obrażeń twarzy. Będą prowadzone czynności wyjaśniające. To tyle co mogę przekazać w tej sprawie – informuje nas mł. asp. Marta Słomińska z Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Cały wpis w oryginale zamieszczamy poniżej:


Seweryn Dębiński
seweryn.debinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 12

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

Osiedle - ćpuny , alkoholicy . zrobne zlodziejaszki rowerów z piwnic , dresiki w porozpinanych bluzeczkach i zalani metanabolem aahahahahaha

Gość

Też tak uważam, że sam odpalił petardę i wystrzeliła mu w twarz. A co ma ojcu powiedzieć.

Gość

A ja proszę ojca chłopaka, jak już się wszystko wyjaśni niech Pan napiszę jak było naprawdę. Tylko proszę nie zapomnieć. Uchroni Pan inne dzieci.

Gość

Ta historia jest dość mocno naciagana i słabo trzyma się kupy. Czy policja sprawdza wątek, że syncio poszedł ze śmieciami i wbrew zakazowi ojca postrzelał sobie pod smietnikiem i przez nieuwagę odpalił sobie petardę w głowę? Ja bym rozpytał jego kolegów z bloków - nie chce mi się wierzyć, żeby ktoś "spejalnie" strzelał z petard do ludzi.

Gość

>ciebie i tobie pisane z wielkiej litery w takim przypadku po tym poznasz mentalną etiopię

Gość

Pruszków to patologiczne miasto!

Gość

Kontaktowaliście się z policją w celu potwierdzenia? Czy to tylko trol? : )

Gość

Takiemu to tylko petardę wsadzić w 4 litery

Gość

To ta patologia z osiedla

Adam

Na Prusa non stop dresy strzelaja!

Socha

Helenowska to patologia , ciągle dochodzi tu do pobić, kradzieży , włamań, ataków z nożem . Miasto powinno zainetesować się tym problemem , zwiększyć liczbę patroli , zainstalować monitoring , a przede wszystkim pozamykać wszystkie sklepy "nocne" gdzie dresiarstwo kupuje alkohol

Gość

Na maringe.eu jest wyjaśnienie.