27° Niedziela
19 Sierpnia


Facebook

Natalka czeka na pomoc

Natalia Kostrzewa to mała mieszkanka Żyrardowa. Dziewczynka zamiast spędzać czas na zabawie z rówieśnikami musi zmagać się z chorobą nowotworową.

Narodziny Natalki dla jej rodziców były najpiękniejszym dniem w życiu. Mijały lata a Natalka rozwijała się bez problemów. Jest oczkiem w głowie rodziców. Niestety tę sielankę przerwała lekarska diagnoza, która brzmi jak wyrok. Badania wykazały, że w mózgu Natalki rozwija się nowotwór. To Glejak IV stopnia. Dziewczynka jest już po pierwszej operacji zastawki w mózgu, która pozwoliła uwolnić płyn mózgowo-rdzeniowy. 

Mimo nieprzychylnych diagnoz rodzice Natalki nie poddają się. – Staramy się o leczenie za granicą, w Polsce nie dają Nam żadnych szans!!!!!! ;( do tego potrzebne są kolosalne pieniądze! Jak otrzymamy kosztorys leczenia zagranicznego będziemy również prosić o pomoc Fundację Siepomaga. Prosimy o wsparcie finansowe....liczy się każda złotówka! Pomóżcie uratować Nasze dziecko... – apelują rodzice Natalii.

Dziewczynka jest podopieczną „Fundacji Nasze Dzieci” i to właśnie na konto tej instytucja należy wpłacać środki. Wystarczy nawet najmniejszy przelew na konto 76 1240 1109 1111 0010 1163 7630. W tytule należy wpisać Natalia Kostrzewa. Dziewczynce można pomóc przekazując 1 proc. podatku. W zeznaniu należy pisać numer KRS: 0000 249 753, tytułem: Natalia Kostrzewa.


Anna Zwolinska
anna.zwolinska@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 2

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

AAnna

NIE BĄDŹMY OBOJĘTNI, WPŁACAJMY NAWET NAJMNIEJSZE KWOTY "GROSZ DO GROSZA A BĘDZIE KOKOSZA". WAŻNY JEST CZAS , liczy się każda minuta. Proszę o oficjalne informacje na portalach na temat przebiegu zbiórki,operacji, i zdrowia dziecka. Życzę rodzinie wiele siły i wiary. Moje dziecko operował neurochirurg Piotr Bojarski, ale córka (23 lata) miała bardzo wczesne stadium glejaka. Dziś jest wszystko ok. mama nadzieję, że Natalka będzie zdrową dziewczynką, módlmy się także za nią i chirurga operującego ją, oby Bóg i Maryja kierowali jego rękoma.

WM_WPR

Trzymaj się Natalka! :-*****