27° Niedziela
19 Sierpnia


Facebook

Natalka czeka na pomoc

Natalia Kostrzewa to mała mieszkanka Żyrardowa. Dziewczynka zamiast spędzać czas na zabawie z rówieśnikami musi zmagać się z chorobą nowotworową.

Narodziny Natalki dla jej rodziców były najpiękniejszym dniem w życiu. Mijały lata a Natalka rozwijała się bez problemów. Jest oczkiem w głowie rodziców. Niestety tę sielankę przerwała lekarska diagnoza, która brzmi jak wyrok. Badania wykazały, że w mózgu Natalki rozwija się nowotwór. To Glejak IV stopnia. Dziewczynka jest już po pierwszej operacji zastawki w mózgu, która pozwoliła uwolnić płyn mózgowo-rdzeniowy. 

Mimo nieprzychylnych diagnoz rodzice Natalki nie poddają się. – Staramy się o leczenie za granicą, w Polsce nie dają Nam żadnych szans!!!!!! ;( do tego potrzebne są kolosalne pieniądze! Jak otrzymamy kosztorys leczenia zagranicznego będziemy również prosić o pomoc Fundację Siepomaga. Prosimy o wsparcie finansowe....liczy się każda złotówka! Pomóżcie uratować Nasze dziecko... – apelują rodzice Natalii.

Dziewczynka jest podopieczną „Fundacji Nasze Dzieci” i to właśnie na konto tej instytucja należy wpłacać środki. Wystarczy nawet najmniejszy przelew na konto 76 1240 1109 1111 0010 1163 7630. W tytule należy wpisać Natalia Kostrzewa. Dziewczynce można pomóc przekazując 1 proc. podatku. W zeznaniu należy pisać numer KRS: 0000 249 753, tytułem: Natalia Kostrzewa.


Anna Zwolinska
anna.zwolinska@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 4

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

rodzic

Kochana Natalko, masz moj i mojej zony 1%. Trzymaj sie kochana. Jestes piekna i dzielna dziewczynka. Ludzie wydaja dziesiatki zlotych na papierosy, alkohola i inne glupoty a tyle ciepienia jest na swiecie...i do tego biedne dzieciaczki.

Gość

Jak trudne chwile przeżywa ta śliczna dziewczynka.,jej rodzice tez muszą być dzielni. To nie jest łatwe,wiec pomozmy. Tak jak i na ile nas stać. Zyczmy malej Natalce zdrowia Nie możemy być obojętni...

Gość

50 złotych leci. Nie takie pieniądze wydaje człowiek na głupoty i przyjemności, w jednym miesiącu mogę sobie odmówić piwa. Trzymaj się Natalko.

Damian Ursus

Zyrardow to super miasto. Zyczymy zdrowka Natalko!