24° Wtorek
21 Sierpnia

Śr

Czw

Pią

Sob

Nie

Pon
Czytelnik Piotr

Nie wyhamował i uderzył w motocykl

​Po godz. 8.00 w Al. Jerozolimskich na wysokości Reguł doszło do kolizji samochodu osobowego z motocyklem. Kierowca opla nie wyhamował i uderzył w tył jednośladu.

O zdarzeniu poinformował nas jeden z czytelników. – Groźnie wyglądający wypadek w Al. Jerozolimskich róg ul. Wiejskiej w Regułach. Motocyklista leży na ziemi bez oznak życia, trwa reanimacja. Na miejscu nie ma karetki – napisał do nas Piotr.

Skontaktowaliśmy się w tej sprawie z pruszkowską policją. Na szczęście zdarzenie nie było aż tak dramatyczne, jak opisywał to czytelnik Piotr. A co najważniejsze nikomu nic się nie stało. – Kilka minut po godz. 8.00 otrzymaliśmy informację o zdarzeniu. To było w rejonie Al. Jerozolimskich z ul. Wiejską, a pojazdy poruszały się od Pruszkowa do Warszawy. Kierowca opla nie dostosował prędkości do panujących warunków i uderzył w motocykl. Motocykliście nic się nie stało, ale mimo to pogotowie zjawiło się na miejscu. Kierujący opla został ukarany mandatem, zdarzenie zakwalifikowano jako kolizja – mówi podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie. – Kierowcy byli trzeźwi – dodaje.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.


Seweryn Dębiński
seweryn.debinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 3

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

agnik kazclaib

To zaraz," leży i nie daje oznak życia", a za chwilę "motocykliści nic się nie stao" - co za becwal to zgłaszał???

Wpr82

Ja już swój wstawiłem do garażu na zimę lecą liście pada deszcz nie ma pogody do jazdy

rasul allah

powinny być ,,ścieszki motocyklowe''