19° Czwartek
18 Października

Pią

Sob
Czytelnicy

Niebezpieczny weekend na drogach regionu

Śmiertelny wypadek w Sękocinie, auto porzucone na ul. Sadowej w Pruszkowie, kolizja na skrzyżowaniu Al. Jerozolimskich z Partyzantów również w Pruszkowie. To nie był spokojny weekend na drogach naszego regionu.

Minionego weekendu nie można zaliczyć do udanych pod względem bezpieczeństwa na lokalnych drogach. Seria niebezpiecznych zdarzeń rozpoczęła się w nocy z soboty na niedzielę. O porzuconym rozbitym aucie na ul. Sadowej w Pruszkowie poinformowali nas czytelnicy. – Pojazd osobowy wjechał w ogrodzenie budynku jednorodzinnego. Kierowca zbiegł z miejsca zdarzenia. Prawdopodobnie był pod wpływem alkoholu – czytamy w mailu nadesłanym na skrzynkę kontakt@wpr24.pl.

O szczegóły tego zdarzenia zapytaliśmy pruszkowskich policjantów. – Potwierdzam w nocy z soboty na niedzielę kierowca hondy uderzył w ogrodzenie, początkowo oddalił się z miejsca, ale wrócił. Pobrano od niego krew do badań – mówi podkom. Karolina Kańka z Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Do groźnie wyglądającej stłuczki w niedzielę doszło także na pruszkowskim skrzyżowaniu Partyzantów i Al. Jerozolimskich. – Około godz 13.30 ponownie groźna sytuacja na skrzyżowaniu Al. Jerozolimskich z ul. Partyzantów. Jeden samochód w rowie, dwa inne rozbite – poinformował nas kolejny czytelnik.

Tragedia rozegrała się wieczorem w Sękocinie. – Na drodze 721 w miejscowości Sękocin obok trasy numer 7 kierowca z ogromną prędkoscią uderzył w nasyp wiaduktu. Zmarł mimo reanimacji. Na miejscu jest kilka zastepów straży pożarnej, pogotowie i policja – czytamy w następnym mailu nadesłanym na skrzynkę kontakt@wpr24.pl.

Te dramatyczne doniesienia potwierdziła policja. – Po godz.18.00 samochód osobowy uderzył w mur w miejscowości Sękocin Stary na drodze technicznej, równoległej do "siódemki". Kierowca zmarł – powiedziała podkom. Kańka.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.


REDAKCJA
kontakt@wpr24.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 3

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Damian

Grodzisk to paskudna osada! Wspolczuje jego mieszkancom.

Gość

Od prawie tygodnia na ul. Gomulińskiego vis a vis Zespołu Szkół stoi czarny audi. Ma uchylone drzwi i widać, że ktoś już w nim bobruje. I bezskutecznie próbowałem od paru dni zainteresować Policję i SM. Autko nie jest jakieś ostatnie i na pewno nikt go nie porzucił, więc można podejrzewać, że został ukradziony w Grajewie lub okolicach, ale reakcji służb brak.

Alchemik

Patrząc na skrzyżowanie w Jerozolimskich z Partyzantów zastanawiam się czy taki problem jest w postawieniu dziesięciu metrów barierki ochronnej skoro kierowcy jeżdżą jak d...y.