17° Piątek
27 Kwietnia

Sob

Nie

Pon

Wt

Śr

Czw
Anna Sołtysiak

Nielegalny imigrant odnaleziony w transporcie psiej karmy

W jednej z ciężarówek na terenie Parku Logistycznego w Regułach odnaleziono mężczyznę, który nielegalnie przekroczył granicę Polski wraz z transportem psiej karmy z Serbii.

Obecność obcokrajowca w naczepie z towarem odkryto około godz. 14.00. Na miejscu trwają jeszcze policyjne czynności. – Podczas rozładunku ujawniono osobę, która nielegalnie przekroczyła  granicę Polski. Ustalamy w jaki sposób to się stało, kto to dokładnie jest. Prawdopodobnie mężczyzna zostanie przekazany straży granicznej. Czekamy na przyjazd tłumacza – mówi asp. Karolina Kańka z Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Na razie nie wiadomo jakiej narodowości jest odnaleziony w transporcie człowiek, ile ma lat, a także czy o jego obecności wiedział kierowca serbskiej ciężarówki. – Bariera językowa nie pozwala na razie na ustalenie tych informacji. Więcej będziemy mogli powiedzieć po rozmowie z tłumaczem. Kierowcę ciężarówki prawdopodobnie czeka przesłuchanie – wyjaśnia asp. Kańka.


Ewelina Latosek
ewelina.latosek@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 8

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Tylko PiS

Po co tłumacz ? Po co te koszta z jego wyżywieniem i utrzymaniem? Nie lepiej wywieść na Koszajec tam są piękne stawy i zarośla

Gość

Za komuny jak szedł dzielnicowy z pałą to nie było mowy o "barierze językowej". Teraz każdy w rozmowie "niemiec". Mam nadzieję że ta karma była ze świńskich ryji !!!

Q

Pamiętacie film 300 mil do nieba. Oparty na faktach. Tak samo kiedyś szydzono z polaków, a sami ukrywaliśmy się w ciężarówkach i uciekaliśmy ..... i gdyby nie unia europejska nadal by tak było, 3 mln polaków pracuje na zachodzie

Gość

Wiadomo z Afganistanu

gebels

Z akumulatorem na jajach jeszcze nikt nie kłamał

Gość

Czy karma była świńska? Bo jeśli tak, to jest nie czysty. Pewnie w czasie jazdy nażarł się tej karmy. A więc według kodeksu muslimskiego do eutanazji. Czyli skrócenia o głowę.

Głos

I już go panu Stażyńskiemu pod dom,przecież tak chciał ciapatych w Pruszkowie...

Gość

Jeśli nie wiadomo z jakiego kraju pochodzi nielegalny imigrant, to na przyjazd jakiego tłumacza czeka policja?