°


KPP Grodzisk Maz.

Nietrzeźwa 19-latka skopała i opluła ratowników, którzy przybyli by jej pomóc

Ta sytuacja zakończyła się interwencją grodziskiej policji i osadzeniem w celi agresywnej 19-latki. – Nietrzeźwa kobieta wulgarnie zachowywała się w stosunku do udzielających jej pomocy ratowników medycznych, a potem również policjantów – przedstawia asp. sztab Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Było przed godz. 20.00 gdy w miniony weekend policjanci zostali wezwani na interwencję. Jak okazało się po przybyciu na miejsce, ratownicy medyczni próbowali udzielić pomocy 19-letniej kobiecie, która źle się poczuła. Ktoś zauważył słaniającą się na krawężniku dziewczynę i zaalarmował pogotowie.

Ale... na chęć pomocy kobieta zareagowała agresywnie, wyzywała, szarpała, kopała i pluła na załogę pogotowia. Podczas awantury uszkodziła też torbę medyczną. Dostało się również policjantom.

– Podczas podjętej przez policjantów interwencji, kobieta nie zareagowała na polecenie zaprzestania agresywnych zachowań i także obrażała funkcjonariuszy i kopała jednego z nich. Policjanci zakończyli interwencję zatrzymaniem nietrzeźwej 19-latki – wyjaśnia asp. sztab Katarzyna Zych.

Po wytrzeźwieniu Emilia J. usłyszała zarzuty znieważenia funkcjonariuszy publicznych i naruszenia ich nietykalności cielesnej. 19-latka odpowie także za wykroczenie zniszczenia mienia ratowników. Kobieta dobrowolnie poddała się karze za popełnione przestępstwa. Będzie musiała wykonywać prace społeczne przez półtora roku.


Seweryn Dębiński
seweryn.debinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 22

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość345

do pana La expert Samemu i ogladajac xhamster sie te 50 nie liczy. ps. idz z ręką do specjalisty bo ci z wysiłku odpadnie.

pijak

w zeszłym roku w ciągu 1 miesiąca byłem 6 razy na kolskiej w izbie wytrzeźwień, i do dzisiaj pracownicy jak tam znowu trafiam zwracają się do mnie ze słowami ,,Dobry wieczór panie Zbyszku, co słychać....

Gość

"Ktoś zauważył słaniającą się na krawężniku dziewczynę i zaalarmował pogotowie" - nadjechało pogotowie, NIE STWIERDZONO BEZPOŚREDNIEGO ZAGROŻENIA ŻYCIA. I co dalej - "funkcjonariusze publiczni" z pogotowia pomimo odmowy napastowali kobietę, podejmowali działania medyczne bez zgody pacjenta, a nawet przy wyraźnym proteście - przestępstwo. Za przekroczenie uprawnień grozi tym z pogotowia 3 latka pierdla. Poza tym izba lekarska powinna zająć się lekarzem z pogotowia. W Polsce państwo PiSowskie sprzedaje alkohol czerpiąc zyski z opodatkowania, a wypicie go nie jest karalne, a nawet nie jest niepoprawne. Kobieta wspomagała skarb państwa, a zatem Caritas. Ludzie, te hieny z pogotowia tylko ciągną kasę za wykonania, a szpitale ledwo przędą. I jeszcze chcą ochrony za działalność przestępczą. PRAWA PACJENTA są nagminnie łamane

Gość

do la expert. Co ty możesz wiedzieć o tej dziewczynie i sytuacji jaka tam zaistniała. Siedzisz przed komputerkiem cały dzień, w upalny wiosenny dzień i ci się resztki mózgu w kitikiet zamieniają tępa łycho. Okna przynajmniej otwórz i smród z mieszkania wywietrz, bo ci tynk zacznie odpadać za chwilę ze smrodu.

La expert

Uwielbiam takie tępe gówniary we wszystko Ci wierzą, trochę alkoholu, podwózka samochodem i robisz co chcesz. Ja myślę że ponad 50 zrobiłem a licznik cały czas bije.

Gość

Problem jest taki, że młodzi ludzie nie wiedzą kompletnie co z sobą robić. Nie mają pasji, zainteresowań. A wszystko o czym marzą, to ilość lajków pod kolejnym zdjęciem. Nie ma lajków, jest źle, depresja. Najłatwiej jest oczywiście ogłupić się chlając, bo przecież w tak piękny, wręcz cudowny wiosenny dzień, nie wpadł im do głowy chodź by jeden pomysł, jak spędzić aktywnie dzień. Wegetacja już od wyjścia z progu dzieciństwa.

Głos

Już nawet spokojnie naćpać się i umrzeć na ulicy nie można bo zaraz jakiś społeczniak zadzwoni na pogotowie...pisiory wstrętne!

Gość

Nie chcę patoli w moim mieście.

Gość

Wszystko fajnie tylko lepiej dla społeczeństwa by ta kobieta kontynuowała naukę niż przez półtora roku wykonywała prace społeczne.

Gość

Sadze ze takie zachowanie nie wzięło się znikąd. ! Musiało coś się wydarzyć skoro wynikla taka sytuacja! Sadze ze funkcjonariusze nie byli bez winy. Ale teraz chore społeczeństwo będą wieszać przysłowiowe psy na dziewczynie bo im się nic nie udowodni.

Gość

Wiosna się zaczęła to się nawaliła. Nie ona pierwsza i nie ostatnia. Mogły ja te ofermy odwieźć do domu a nie na komendę

Gość

młoda ładna dziewczyna ma prawo się bać , tyle złego słyszy się - gwałty, dawcy organów, porwania , funkcjonariusze publiczni też są różni, w dalszej rodzinie miałem bardzo dziwny przypadek śmierci takiej dziewczyny, więc jeżeli nie chciała takiej pomocy może należało by jej nie udzielać , co do obrazy funkcjonariusza to jest to też bardzo szerokie pojęcie i tak się składa że to oni mają zawsze racje

Gość

Do garów a nie do butelki! Butelkę zostawić facetowi!

Gość

tępa dzida

Gość

Szkoda dziewczyny. Kto nigdy się nie nachlał, niech pierwszy rzuci kamień...Wracała sobie do domu po pijaku i jakiś społeczniak zadzwonił, doszłaby spokojnie, a tak to teraz ma przerąbane.

Gość

Je....ć su....e !!! niech klęka na kolanach i przeprasza albo do pę...a

Gość

co na to mamusia i tatuś?

i like blond

Taka ładna dziewczyna a tak się zachowywała. . Myślałem że to jakiś tłusty brontozaur ale ze zdjęcia widać ze jest ładna. Szkoda...

Gość

Czy wyjaśniła dlaczego agresję skierowała do osób, które przyjechały jej pomóc?

Marylka

Prosiła o pomoc ? Bo jak nie to zwykłe napastowanie.

Gość

Jest dorosła nie chce lekarza to po co na sile ja zmuszał nie jej wina

Gość

A jakież to będą te prace społeczne? Moja propozycja to niech jaśnie dama popracuje na SOR w grodziskim szpitalu w roli salowej i poobcuje właśnie tam z pijanym którzy tak jak ona się zachowują.