16° Wtorek
16 Października

Śr

Czw

Pią

Sob


OSP Milanówek Facebook

Nocny pożar w Grodzisku

Tuż przed północą w budynku przy ul. Sienkiewicza w Grodzisku Mazowieckim zapłonął drewniany dach. Z ogniem walczyło sześć zastępów straży pożarnej.

Sytuacja wyglądała dość groźnie. Z pobliskich zabudowań ewakuowano mieszkańców. – Zgłoszenie otrzymaliśmy o godz. 23.36. Po dojeżdzie na miejsce stwierdzono, że pali się drewniany dach na budynku dwukondygnacyjnym. Był to budynek gospodarczy, ale znajdujący się w starej zabudowie kamienicy. Z uwagi na to, że panowało bardzo duże zadymienie, podjęto decyzję o ewakuacji 26 osób z pobliskich budynków mieszkalnych. Jedna osoba została przewieziona do szpitala z powodu problemów kardiologicznych związanych ze stresem. W działaniach gaśniczych brało udział sześć zastępów straży pożarnej –  informuje bryg. Krzysztof Tryniszewski, zastępca komendanta Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.


Ewelina Latosek
ewelina.latosek@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 3

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Benek

Jestem za cenzurowaniem kina, pracy i internetu na terenie Grodziska Mazowieckiego. Tak będzie jak wygram

Gość

Znikają przedwojenne kamienice na różne sposoby. Komu na tym zależy ? W Warszawie przejmowanie na 140 letnie osoby, a jak to jest w Grodzisku Maz ? Dawni komunistyczni działacze i prokuratorzy muszą zdobywać majątki.

Benek

Dlaczego ten materiał się ukazał'? W Grodzisku Mazowieckim ogłaszam cenzurę w kinie we wszystkich gazetach i internecie .