24° Wtorek
21 Sierpnia

Śr

Czw

Pią

Sob

Nie

Pon
Maciej Bochnowski

Nowa radna wybrana

Patrycja Dorota Kaniewska została wybrana w wyborach uzupełniających do Rady Miasta Milanówka. Uzyskała 58,42 proc. głosów.

W Milanówku konieczne było przeprowadzenie wyborów uzupełniających w związku z wygaszeniem mandatu Witolda Rytwińskiego, co było pokłosiem niezłożenia przez radnego oświadczenia majątkowego. Decyzja zapadła podczas czerwcowej sesji rady miasta.

Termin wyborów uzupełniających w okręgu nr 10, który objął południowo-zachodnią granicę miasta do ul. Warszawskiej, ul. Warszawską 38-58, ul. Smoleńskiego oraz ul. P. Skargi ustalono na 5 listopada. W wyznaczonym terminie zgłosiło się dwóch kandydatów: Dorota Patrycja Kaniewska (KWW Decydujmy Razem) i Jan Dawid Maciszek (KW Prawica Marka Jurka).

Do głosowania uprawnionych było 959 osób, ale do lokalu wyborczego udało się 105. Frekwencja wyniosła 10,95 proc. Oddano cztery głosy nieważne. Dorota Patrycja Kaniewska osiągnęła wynik 58,42 proc. i została nową radną Milanówka.


Jakub Małkiński
jakub.malkinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 5

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Walo

Do Gościu: Bo Lolek tam znajdzie dziewicę:)

Gościu

Lolek pisze w akcie desperacji,bo nie ma dziewczyny.Tak bardzo chciał mieć dziewczynę,że raz go przyłapali w szpitalu jak w pomieszczeniu nie zamknął drzwi i nie odciął pępowiny .

Cloud

@ Lolek, jak Ci urośnie to czego nie masz to wtedy się weź za wypowiedzi. A... puki co, to oglądaj internety i nic nie PISz :-P

Lolek

Patrycja tak jak PiS do gazu !

Milo

Gratulacje Patrycja