13° Poniedziałek
25 Czerwca

Wt

Śr

Czw

Pią


Facebook Nowa Stacja

Nowa Stacja powstaje i to widać! [FOTO]

Pruszkowska galeria handlowa nabiera rumieńców. Ci którzy nie wierzyli, że obiekt powstanie teraz muszą uderzyć się w pierś. Prace widać już gołym okiem.

Część mieszkańców czeka na Nową Stację z niecierpliwością, dla innych mogłoby w ogóle jej nie być. Fakt jest taki, że nikt nie przechodzi obok tej inwestycji bez emocji. W ogromnym budynku, który wyrośnie w rejonie ul. Staszica, Sienkiewicza i Ołówkowej pojawi się 120 punktów usługowych i handlowych. Wiemy też, że pojawią się tam: KFC, Jysk, H&M, CCC, Carrefour, RTV Euro AGD, biura podróży Rainbow Itaka, Super-Pharm czy Olimp. 

Wreszcie widać, że na placu budowy coś się dzieje. Można wręcz rzec, że prace ruszyły z kopyta. Nie tylko widać ciężki sprzęt, ale część wykonanych robót m.in. fundamenty. Zresztą sprawdźcie sami co dzieje się na miejscu. Zajrzyjcie do naszej galerii!

Galeria ma być gotowa w czwartym kwartale 2018 r.


Seweryn Dębiński
seweryn.debinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 15

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Do gość z 18:41

Coś nielogiczne to Twoje wytłumaczenie - skoro w galerii w Grodzisku kupujących prawie nie ma, to skąd korki ? Sprzedawcy z nudów jeżdżą po mieście w kółko czy jak ?

Gość

No i gitara :)

Gość

Ciekawe dla kogo te centra stawiają ? W Grodzisku bałagan zbudowali w którym kupujących mniej od sprzedawców którzy ledwie zipią zaś miasto co zyskało tylko korki

Artur

Szkoda, że wywrotki które pracują dla tej budowy ignorują zakazy i jeżdżą wyremontowaną ulicą Działkową jak i nawet Powstańców. Działkową kursują kilkanaście razy w ciągu godziny (nawet dzisiaj). Mógłby się tu co jakiś czas pokazać patrol i wlepić parę mandatów. Galeria powstanie a drogi dojazdowe będą do remontu.

MP

W Bielsku-Białej przy CH Sfera są dwa małe ronda jedno za drugim. Jakoś nikt nie mówi że Bareja, jakiś jakoś nie ma wypadków. Jeździ sie dobrze, kwestia przyzwyczajenia.

Gość

Najlepszy przyklad jak przeplata sie biznes z polityką Pana Starzyńskiego. Mam uwierzyć że otwarcie tego centrum handlowego akurat tuż przed wyborami samorządowymi to przypadek?

Gość

a wy uderzyliście się w pierś za karmienie przez lata wizualizacjami galerii renoma i Manhattan??

Gość

to widać, słychać i czuć

leo

Czy światowe media już to podały? Jakoś chyba przeoczyłem

xyz

A o drogach dojazdowych cisza... Dziś mamy sajgon przy PKP. Po otwarciu galerii i budowie kolejnych bloków mieszkalnych już w ogóle się z tego miasta nie wyjedzie. Może wpr by się zainteresował co w tym temacie robi miasto??? Bo pomysł dwóch małych rond, to instny Bareja.

Frank

Niebywały sukces, w 2014 mówiono, że otwarcie nastąpi w 2016, w czerwcu 2017 wywieźli trochę piasku i stawiają fundamenty... :).

Gość

ja bym nie chwaliła dnia przed zachodem, bo jest kilka miejsc gdzie zaczęli a nie skończyli :)

Gość z Grafitowej

Nareszcie!!!3mam kciuki mocno!

kierownik budowy

"Ci którzy nie wierzyli, że obiekt powstanie teraz muszą uderzyć się w pierś." - a co? otwarcie już było?Prawdziwego inwestora poznać po tym jak kończy a nie zaczyna.

Gość

Zima ich zaskoczy. Jak zwykle hahah