19° Czwartek
18 Października

Pią

Sob
Archiwum

Nowe laptopy i drukarki 3D dla szkół

Urząd miejski w Pruszkowie ogłosił przetarg na dostawę sprzętu komputerowego dla czterech szkół podstawowych. Do placówek mają trafić m.in. laptopy i drukarki 3D.

W ten sposób doposażone zostaną pracownie informatyczne w szkole podstawowej nr 9 przy ul. Mostowej, podstawówce nr 1 przy u. Topolowej, „ósemce” przy ul. Obrońców Pokoju oraz w szkole nr 6 przy Lipowej. Do każdej z placówek ma trafić po 25 sztuk nowych laptopów, drukarka 3D, rzutnik oraz tablica interaktywna.

Zakup sprzętu możliwy jest dzięki dofinansowaniu, jakie miasto pozyskało w ramach projektu pn. „Chętni na eksperymenty” realizowanego z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020.

Na oferty w przetargu na dostawę sprzętu pruszkowski urząd miasta czeka do 16 lutego. Jeśli postępowanie uda się pomyślnie zakończyć i wyłonić zwycięzcę, ten będzie miał 14 dni na dostarczenie zamówienia (od momentu podpisania umowy).


REDAKCJA
kontakt@wpr24.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 3

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

Pani Danusiu. Chyba nieuważnie Pani słuchała. Nie chodziło o zakup laptopów. :-)

Danusia

Ciekawe, bo na ostatnim zebraniu dla rodziców w szkole nr6 był czytany list od dyrektorki szkoły z informacją, że rodzice mają wpłacić zaległe składki na komitet rodzicielki bo trzeba kupić ostatnie brakujące laptopy . To kto to w końcu sponsoruje???

Gość

Znając Jasia to nawet tu skończy się na Sztra.. ekhm...