°


Archiwum

Noworodek zmarł w noc sylwestrową

Do tego tragicznego zdarzenia doszło na terenie gminy Brwinów. O sprawie poinformował nas jeden z czytelników.

– Dziś będąc w Otrębusach słyszałem, że w noc sylwestrową zmarło niedawno narodzone dziecko. Nigdzie nic na ten temat nie wiadomo, a ludzie coś plotkują. Nie wiem dokładnie z jakiej miejscowości ale mówili, że było dużo policji na miejscu i zatrzymywali jakieś osoby co miały mieć związek ze śmiercią dziecka – czytamy w wiadomości wysłanej na adres kontakt@wpr24.pl.

Po tej kontrowersyjnej wiadomości skontaktowaliśmy się z policją. Niestety informacje potwierdziły się. – Mogę tylko potwierdzić śmierć małego dziecka. Do zdarzenia doszło na terenie gminy Brwinów – mówi nam mł. asp. Marta Słomińska z Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie. – To wszystkie informacje jakich mogę udzielić. Po wszelkie szczegółowe informacje proszę kontaktować się z prokuraturą – dodała.

Niestety nie udało się nam dziś skontaktować z pruszkowską prokuraturą. Jak tylko uda się nam to zrobić, wrócimy do tematu.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925. 


Seweryn Dębiński
seweryn.debinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 6

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

Jest różnica czy zginął od petardy czy został pobity czy z zimna i czy to w ogóle prawda.Patologia to ty jesteś tylko o tym nie wiesz

Gość

A po co wam te informacje drodzy komentatorzy poniżej?? Nie macie swojego życia ,że cudze tak was interesuje>>? Do roboty ale w kolejkę do MOPsu po 500 golda patologio z lepszego sortu!!

Gość

Wiemy ale nie powiemy.No to super,już siędowiedziałem

Do Gość

Masz problem z czytaniem ze zrozumieniem? Przecież napisali, że skontaktowali się z Policją i fakt ten został potwierdzony, ale po szczegóły odsyłają do Prokuratury...

.

Pisanie o osobach mających związek ze śmiercią dziecka bez dowodów ani potwierdzenia z policji jest nie stosowne.

Gość

Pruszkowskie szkolne dziennikarstwo - jak zwykle nic nie wiecie a powtarzacie ploteczki.