27° Środa
19 Września


screen you tube powiat pruszkowski

Nowy radny powiatowy złożył ślubowanie

Na wtorkowej sesji rady powiatu pruszkowskiego ślubowanie złożył Michał Walewski. Nowy radny uzupełnił skład po rezygnacji Dariusza Nowaka.

Michał Walewski to mieszkaniec Nadarzyna, absolwent wydziału chemii Politechniki Warszawskiej. Jest członkiem Prawa i Sprawiedliwości, pełni funkcję  sekretarza komitetu terenowego PiS w gminie. Od wczoraj oficjalnie jest także radnym powiatowym. Zasilił szeregi klubu tworzonego przez swoją macierzystą partię.

Nowy radny zajął miejsce, które zwolniło się po rezygnacji z mandatu Dariusza Nowaka. Przypomnijmy, że na początku roku został on powołany na komisarza w gminie Nadarzyn. Funkcji tej nie można łączyć z zasiadaniem w radzie powiatu. Stąd decyzja o ustąpieniu miejsca, które przypadło teraz Michałowi Walewskiemu.

Układ sił w radzie powiatu nie zmienia się. Przedstawiciela PiS zastąpił przedstawiciel PiS, liczba szabel w poszczególnych klubach pozostaje więc taka sama.


REDAKCJA
kontakt@wpr24.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 5

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

A czemu nie ma nic o zamachu Wspólnoty?

AAAA

to wnuk Napoleona mocny z *** gwiazdkami uśmiałam się naprawdę

Gość

Nowy , pamięta pewnie Napoleona

Gość

czyżby macierzysty PiS p. D. Nowaka wystawił go do wiatru, ot jaka niespodzianka, a ta rozczochrana kobitka obok to też z PiS, niezłe towarzystwo....

Gość

Ukochana opcja Pana Starosty nie powołała nowego członka zarzadu czemu o tym nie piszecie