16° Wtorek
16 Października

Śr

Czw

Pią

Sob


Archiwum

Oblał żonę benzyną, chciał ją podpalić

Dramatyczne sceny rozegrały się w miejscowości Mościska pod Grodziskiem Mazowieckim. Pijany mężczyzna oblał żonę benzyną i groził, że ją podpali. Interweniowała policja. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

O sprawie poinformował nas czytelnik, który chce zachować anonimowość. Opis całego zajścia mrozi krew w żyłach... – Na ul. Słowiczej w Mościskach doszło do zdarzenia, które mogło zakończyć się tragedią. Mąż znęcający się nad żoną od kilku lat, każdy w okolicy to wie, nagle oszalał i chciał spalić swoją żonę. Oblał kobietę benzyna i groził, że ją podpali – czytamy w wiadomości wysłanej na adres kontakt@wpr24.pl.

Doniesienia te potwierdziła policja. – Otrzymaliśmy wezwanie do awantury domowej. Dzięki szybkiej interwencji policjantów nikt nie został ranny. Mąż oblał benzyną żonę i groził, że ją podpali. To nietrzeźwy 45-letni mężczyzna. Cały czas trwają czynności w związku z tą sprawą – mówi kom. Monika Brodowska z Komendy Stołecznej Policji.

Wrócimy do tej sprawy gdy poznamy więcej szczegółów.


Seweryn Dębiński
seweryn.debinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 14

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

typowy polaczek wyborca pisu jak wiekszosc tu komentujacych

Gość

żona znęcała się nad mężem od kilku lat , każdy w okolicy to wie , oblała się benzyną i wezwała policję . pytania dodatkowe : jakim majątkiem do podziału przy rozwodzie dysponują małżonkowie ,na jaką sumę mają zaciągnięty kredyt , jak nazywa się adwokat (lub zespół adwokacki) prowadzący sprawę rozwodową ? dla szukających odpowiedzi polecam : http://swiadomosc-zwiazkow.pl/ od A do Z opisana mechanika rozwodów ;-) " chłopy trzymajta kapelusze ! " bo urywa du...

Gość

kobiety uczcie się ! jak prowokować swoich chłopów do takich lub podobnych zachowań aby przy okazji żadnym kosztem przejąć majątek przy rozwodzie . lepsze pomysły dadzą wam adwokaci z tzw. agencji rozwodowych ( w Pruszkowie też jedna jest ) ale tam trzeba zapłacić za poradę;-)

Gość

Do Termida: sankcja jest jedna, 3 miesiące aresztu. Oczekują na wyrok, który mam nadzieję, będzie srogi.

temida

jakie sankcje dostali bandyci z Pruszkowa? Ćpun-nożownik z Chopina i damski bokser z Krynicy Morskiej?

Gość3

Mieszkam bardzo blisko i nie mam pojęcia o kogo chodzi, więc pisanie, że wszyscy wiedzieli jest bzdurą

Gość

Czy Pan podpalacz teraz trafi do więzienia za usiłowanie zabójstwa, czy wszyscy będą czekać aż w końću przy którejś próbie uda mu się podpalić żonę lub w inny sposób ją unicestwić? Z artykułu wynika, że od lat wszyscy wiedzą, że tam w rodzinie źle się dzieje, a gość nadal spokojnie mieszka sobie w domu z żoną, a nie sam w więzieniu. Dziki kraj. Po co jest zatem policja, po co są ośrodki pomocy społecznej?

Gość

wrócicie do tej sprawy tak samo jak do sprawy zabójstwa na Helenowskiej..

PLATFORMA OBYWATELSK

Takie kobiety wykanczaja mezczyzn. I to przez nie Ci mezczyzni sa pijani i zli. Policja powinna sama polac benzyna pania i ja podpalic. By nie szkodzila w malzenstwie.

Głos

Do @PiS obserwuję twoją żenująca prowokację już jakiś czas,psychicznie chory z nienawiści człowieczku,gdyby twoji idole zostali przy władzy mielibyśmy już kalifat w PL...tak jak to się dzieje w Niemczech,Francji i innych krajach zachodnich 'ubigacanych kulturowo' gdzie kobieta jest na równi tylko ze zwierzęciem...Co do artykułu,od kilku lat wszyscy wiedzą że dzieje się tragedia i nic nikt nie robi?czy może były zgłoszenia ale policja nic ze sprawą nie zrobiła...a teraz wychodzą na ulicę po podwyżki płac...

Gość

"mąż znecajacy się nad swoją żoną od kilku lat" i dalej "nagle oszalał"... Coś tu nie gra-czyli jak się kilka lat znęcał to był normalny a oszalał dopiero jak wpadł na pomysł z benzyną?

Gość

"Każdy w okolicy to wie"... w jaki sposób chociaż jedna osoba z tych "każdych" zaalarmowała odpowiednie służby? A ten czytelnik co przekazał informacje do WPR maile umie pisać a nie zna trzycyfrowych numerów alarmowych?

PiS

Myślę, że żona powinna ponieść karę za oczernianie męża. W Naszym Państwie każda taka kobieta będzie musiała przedstawić co najmniej 7 bezstronnych świadków. Gdy ich nie przedstawi będzie z urzędu karana za krzywoprzysięstwo i oczernianie swojego męża.

Bagbian John

koledzy od kieliszka go biją i gwałcą to wyżywa się na żonie kozaczek !!! damski bokser !!!