18° Wtorek
24 Kwietnia

Śr

Czw

Pią

Sob

Nie

Pon
pruszkow.pl

Oceń urzędników skarbówki

Pruszkowska skarbówka bierze udział w konkursie „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy” i zachęca właścicieli firm do wypełnienia ankiety na temat jakości swoich usług.

To już XV edycja konkursu organizowanego przez Buisness Centre Club w porozumieniu z Ministerstwem Finansów. – Naczelnik Urzędu Skarbowego w Pruszkowie wzorem lat ubiegłych zaprasza przedsiębiorców do wypełniania i składania ankiet oceniajacych jakość obsługi podatnika oraz łatwość komunikacji i kompetencji pracowników. Aby wziąć udział w konkursie przedsiębiorca powinien wypełnić ankietę, która dostępna jest na stronach internetowych: bcc.org.pl, mf.gov.pl, oraz apodatkowa.gov.pl/urzad-skarbowy-pruszkow – informują pruszkowscy urzędnicy.

Ankiety dostępne są również na sali obsługi interesantów oraz u pracowników US w siedzibie przy ul. Staszica.

Kwestionariusz należy przesłać do 26 maja na adres Loża Warszawska BCC, Plac Żelaznej Bramy, 01-136 Warszawa lub pozostawić w Urzędzie Skarbowym – wrzucić do urny albo przekazać pracownikowi.


REDAKCJA
kontakt@wpr24.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 14

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

W Tomaszowie Maz w Urzędzie Skarbowym pracuje arogancka urzędniczka. Byłam kilka razy u niej załatwiając sprawy spadkowe. Takiego chamstwa zachowanie nie doświadczyłam w zadnym iinym yurzędzie.

Jc

Hamstwo straszne masakra

Tubylec

Ilość krytycznych wpisów spowoduje że temat szybko zostanie zdjęty ze szpalt "wupeerki" A problem jest i jest to problem o zasięgu państwowym .Urząd działa tak jak działa państwo i odwrotnie . To sprzężenie zwrotne. Ale przesterowanie tego układy należy do państwa nie do urzędu a tym bardziej do urzędników. A co się w tej materii dzieje to widzimy. Przecież tak niedawno wiceminister finansów powiedział otwartym tekstem jak ma działać skarbówka i po co istnieje. Kapica było temu ministrowi. Trudno przeszacować szkody jakie ten gość wyrządził skarbówce taką wypowiedzią . Co gorsza jego następcy stawiają skarbówce te same zadania , choć w wypowiedziach są daleko bardziej powściągliwi. A jak w tym wszystkim odnajdują sie szeregowi pracownicy fiskusa , ci z którymi obywatele mają styczność na co dzień ? Oni pozostają w rzeczywistości jaką opisał osiemdziesiąt lat temu Dołega-Mostowicz w Karierze Nikodema Dyzmy. " przepisy z góry przychodzą sprzeczne, to ja muszę je sprzecznie wykonywać" A nasza obecna "góra" dalej swoje . jeden minister nakazuje urzędnikom płaszczyć się przed petentem i jest to przekaz nagłośniony, Kiedy tymczasem drugi nakazuje urzędnikom "drzeć pasy" z obywatela, bo w państwowej kasie brakuje pieniędzy. I jak tu nie popaść w paranoje ?. I tak można bez końca ! Urzędnik jest "potworem" przez co obywatel popada w głęboką frustracje , tylko te barany na górze które myślą że potrafią kierować państwem, jak byli baranami osiemdziesiąt lat temu tak pozostali do dziś

AŚKA

Byłam kilka dni temu załatwić w urzędzie kilka spraw. Niestety udało się tylko w połowie. Profil zaufany jak jeden z przedmówców wspomniał- obsługę oceniam pozytywnie. Rzeczowo wszystko wyjaśniają i cierpliwie odpowiadają na pytania. Jednak sala obsługi to mała klitka i źle kierują ludzi po pokojach - ba - nalatałam się z piętra na piętro bo NIKT nie umiał mi wskazać prawidłowego pokoju - i tak od parteru po 3 piętro ... i potem z powrotem - ja czas miałam ale ludzie co z pracy się zwalniają żeby coś załatwić mogą się wkurzyć . Ludzie jak to ludzie niektórzy mili sympatyczni a inni to gbury - na zasadzie " idź stąd po co tu przyszłaś".

Gość

Byłem dzisiaj, dalej AUTOGAZ nie rejestruje usług, a tankuje tam połowa skarbówki.

Gość

,, Ładne " mamy te urzędy w Pruszkowie. Skarbowy niczego sobie, a miasta z tym gospodarzem to już cudeńko. Prawdziwe wizytówki miasta.

Gość

opinie wysyłać na podany adres czy może lepiej od razu do Milanówka czyli do centrali to będzie awans w hierarchii ?? tak czy siak w naszej skarbówce pracuje zatrzęsienie prenumeratorów-akwizytorów "strażnicy" kto zna temat ten wie.

Pk

Chciałem w US w Pruszkowie założyć dostęp do ePUAP. W informacji powiedziano mi, że oczywiście tak, nie ma problemu, mam się udać do pokoju 112. W pokoju 112 najpierw byłem ignorowany, a gdy w końcu łaskawie zwrócono na mnie uwagę, Pani Urzędniczka zbyła mnie i w zasadzie kazała sobie nie przeszkadzać, bo Ona nie wie, nie ma czasu. Przez strone Pan sobie założy. A w tym dniu strona nie działała, a skoro już byłem w Urzędzie to postanowiłem taki dostęp sobie wyrobić. No jednak nie. Kiedy w końcu Urzędnik będzie chociaż udawał, że jest dla obywatela?

Gość

co tam oceniać pracują tam sami swoi tz. zatrudniają po znajomoSci bez odpowiedniego wykształcenia całe rodziny niekompetentni ,gburowaci , nieprzyjemni może kiedyś się coś zmieni

Gość

To jeszcze niech któryś z urzędników wyjaśni kwestię płatnego parkowania pod urzędem państwowym i brak paragonów za usługi na stacji autogazu. Ślepota POborców ?

Gość

Straszne dziadostwo musi tam być. Mailowo zadałem im jedno krótkie pytanie kilka miesięcy temu i do dziś nie otrzymałem odpowiedzi. >:[

Gość

Przede wszystkim w chamski sposób namawiają do składania e-deklaracji. Skoro składam na papierze to tak mi pasuje.

Gość

Władza PIS potrafi nawet współpracować z BCC . Niech nikt nie mówi , że PiS propaguje socjalizm i zacofanie.

Gość

czy ktoś w pruszkowie nie dostał przekazu pocztowego ze zwrotem podatku , i nadal na niego czeka