27° Niedziela
19 Sierpnia


Archiwum

Ogień w USC w Pruszkowie. Szybka interwencja strażaków

Dzięki szybkiej interwencji pruszkowskich strażaków udało się opanować niewielki pożar w Urzędzie Stanu Cywilnego w Pruszkowie. Przyczyną zamieszania było prawdopodobnie zwarcie w stroiku świątecznym.

Dwa zastępy straży pożarnej pojawiły się w sobotni wieczór przez zabytkowym budynkiem USC przy pl. Jana Pawła w Pruszkowie. Informacje o tym, że dzieje się tam coś niepokojącego przekazali nam czytelnicy.

Z pytaniem co dokładnie się stało, zwróciliśmy się bezpośrednio do strażaków. – Doszło do niewielkiego, niegroźnego pożaru w Urzędzie Stanu Cywilnego. Najprawdopodobniej wywołanego przez zwarcie w stroiku świątecznym. Zadziałał system sygnalizacji pożaru, który automatycznie zaalarmował straż pożarną. Przez szybę udało się zlokalizować źródło. Szybko ugaszono płomienie, które nie zdążyły się rozprzestrzenić – wyjaśnia st. kpt Karol Kroć, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pruszkowie.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.


REDAKCJA
kontakt@wpr24.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 7

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

a spłonął mój dokument rozwodowy? była teściowa się niepokoi że do mnie " zięciu" musi będzie mówić :-DDDD

Burczymucha

Popili i zapomnieli powylaczac...

Gość

27 stycznia to nic dziwnego. Choinki i inne ozdoby świąteczne można trzymać do 2 lutego. Na ten dzień przypada Święto Ofiarowania Pańskiego upamiętniające ofiarowanie Jezusa Chrystusa w świątyni jerozolimskiej (w 40. dniu od narodzenia Jezusa).

Bastard

Stroik świąteczny? 27stycznia???

Rado

Straz Pozarna bravo. Jestescie kochane chlopaki! Super!

Gość

Przecież jak się wychodzi to wyłącza się takie rzeczy... brawo !

Ted

jak powiedział Pan strażak ta przyczyna jest strasznie niewiarygodna ... W budynku wcześniej była impreza i był alkohol ....